Svetelné výstrče rôznych tvarov MINI / MIDI

Nevyhnutná súčasť reklamného brandingu. Svetelné reklamy ako pútače na obchody, či prevádzky, viditeľné už z diaľky.

Reklamné výstrče

Svetelná výstrč je už dnes nevyhnutná súčasť reklamy pre každú prevádzku, ktorá chce byť viac viditeľná z pohľadu chodníka. Spôsob prevedenia je len na Vašom rozmare, ktorý my dokážeme zrealizovať. Svetelné výstrče môžeme vyrobiť ako kompozitnú kazetu s vystúpeným písmom z akrylátu, alebo z hliníkového profilu, ktorý sa dá tvarovať do rôznych podôb. Nekonečné množstvo podôb svetelnej reklamy ako výstrč dopĺňa podoba vo forme backlit baneru.

Využitie reklamných výstrčí

Reklamná vystrč je vhodná na označenie miesta kde sa nachádza vaša predajňa, prevádzka či firma, ktorú chcete priblížiť Vášmu zákazníkovi. Je to reklamný panel, ktorý vieme umiestniť kolmo na stenu. Úlohou výstrčí je prilákať zákazníkov najmä od cesty alebo chodníka. Svetelné výstrče sú v noci neprehliadnuteľné. Vyrábame rôzne varianty svetelných výstrčí: jednostranné, obojstranné, s vystúpeným 3D textom. Špeciálna kategória je LED panel.

Elektroinštaláciu svetelnej reklamy odporúčame formu LED diód so životnosťou až 50 000 hodín. Po odbornej inštalácii dosahuje minimálnu spotrebu energie s vysokou svietivosťou až 2300 lúmenov/m2. Pre porovnanie 100W žiarovka má svietivosť 1200 lúmenov/m2.

Neviete aká svetelná reklama bude pre Vás najvhodnejšia?

Moje meno je Michal Lipjansky a práve pre takéto situácie sa nachádzam na telefónom čísle 0911 832 980, kde Vám poradím okamžite. Samozrejme môžete využiť aj elektronickú poštu lipjansky@vyrobasvetelnejreklamy.sk

Referenčné realizácie v danom segmente svetelných reklám

Ravafol