Vybavíme za vás

Uvedomujeme si, aké zložité a časovo náročné je vybavovanie povolení. Preto to urobíme za vás a ušetríme váš čas a  vaše zbytočné náklady.

Všetko vybavíme za vás

Nie každý ma čas a skúsenosti s vybavovaním povolení, žiadosti a rôznych oznámení potrebných pre realizáciu stavieb spojených s reklamou.  Preto pre vás všetky potrebné povolenia vybavíme.Využite naše skúsenosti a ušetríte množstvo času pre iné dôležitejšie veci.

Statický posudok

Je dôležité aby vaša reklama vyzerala nie len pekne ale aby bola aj pevná a odolná. Preto k naším reklamám ponúkame aj statický posudok. Statickým a dynamickým výpočtom a rôznymi skúškami sa preukazuje mechanická odolnosť a stabilita nosných konštrukcii. Táto časť projektu sa nazýva statický posudok. Je súčasťou dokumentácie pre stavebné povolenie.

Čo všetko treba vybaviť?

Chcete na svoj objekt umiestniť reklamu a nemáte predstavu čo  všetko potrebujete vybaviť?  Na trhu s reklamou sa pohybujeme už viac ako 15 rokov a preto vieme čo všetko bude potrebné vyriešiť. Poraďte sa s nami a zistíte čo všetko budete potrebovať k realizovanej reklame. Či sa jedná o statický posudok, projektové dokumentácie, realizačné dokumentácia a povolenia, všetko vybavíme v súčinnosti s príslušnými úradmi.

Neviete aký typ reklamy je pre Vás najvhodnejší?
 

Moje meno je Michal Lipjansky a práve pre takéto situácie sa nachádzam na telefónom čísle 0911 832 980, kde Vám poradím okamžite. Samozrejme môžete využiť aj elektronickú poštu lipjansky@vyrobasvetelnejreklamy.sk