Elektroinštalácia v reklame

Svetelné zdroje používané v reklame pre 3D nápisy alebo reklamné boxy z vlastnej produkcie RAVAFOL.

Svetelné zdroje reklamy z produkcie RAVAFOL

Prinášame Vám profesionálnu LED technológiu vo svetelnej reklame z produkcie LED RAVAFOL. 

Led moduly, ktoré sa používajú často pri veľkoformátových ale aj maloformátových svetelných boxoch, kde je prijateľná cena a vynikajúca svetelnosť. Vzhľadom na to, že si RAVAFOL vyrába led moduly, ako aj ostatné led produkty vo vlastnej réžii, dokáže RAVAFOL ponúknuť kvalitu a cenu v jednom.

Led pásy, ktoré používame do 3D nápisov, kompozitných boxov či iných atypických svetelných reklamách.

Lineárne a vysokonapäťové žiarivky ako viac menej už recesia používaná do svetelných boxov na výslovné vyžiadanie zákazníka. Danú variantu už neodporúčame z dôvodu častých servisných zásahov a navyšovania tak ceny svetelnej reklamy. "Naša reč - nemáme čas na opravy ale na nové reklamy."

Ostatné elektro zabezpečenie ako súmrakový spínač, transformátory pre led diódy, vysokonapäťové transformátory pre slim žiarivky, tlmivky, kabeláž, blikače a ostatné špecifikácie sú len na Vašich požiadavkách.

Samozrejmosťou sú aj repasy zo žiariviek, neónov resp. iných menej úsporných technológií na led diódy. Pokiaľ máte staršiu svetelnú reklamu a chcete znížiť energetické náklady a zároveň predĺžiť životnosť reklamy, vymeníme vám žiarivky alebo neóny za moderné led moduly vlastnej výroby, vďaka čomu získa vaše firemné logo najlepší svetelný efekt a viditeľnosť.

Neviete aká reklama bude pre Vás najvhodnejšia?

Moje meno je Ľuboš Jombík a práve pre takéto situácie sa nachádzam na telefónom čísle +421 910 749 893, kde Vám poradím okamžite.

Samozrejme môžete využiť aj elektronickú poštu jombik@ravafol.sk  kde mi môžete zaslať Vašu požiadavku s grafikou, rozmerom, miestom montáže a termínom dodania.

Následne Vám zašleme najlepšiu cenovú ponuku.

Napíšte nám

Meno/názov:
Adresa:
Mesto
Telefón:
E-mail:
IČO:
DIČ:
Odkaz:

Referenčné realizácie v danom segmente svetelných reklám

Ravafol