Veľkoobchodný predaj fólií

Okenné fólie od RAVAFOL, ako profesionálna montážna a distribučná spoločnosť Global Window Films pre Slovensko

Spoločnosť RAVAFOL, ako profesionálna montážna spoločnosť Global Window Films pre Slovensko, Vám ponúka širokú škálu okenných fólií, ktoré všetky distribuje od priamych výrobcov z USA a to je tajomstvo výborných cien.

Už niekoľko rokov sa RAVAFOL s.r.o., pohybuje v oblasti montáže okenných fólií, a preto sa rozhodol pre priamy veľkoobchodný predaj okenných fólií, zákazníkom zaoberajúcich sa danou preblematikou.

Našou veľkou devízou sú dlhoročné praktické skúsenosti konateľa spoločnosti a montážnych pracovníkov, ktorí prelúskali už niekoľko problémov spojených s montážou ,a tak Vám vieme poskytnúť odborné poradenstvo v samotnej montáži okenných fólií.

okenné fólie veľkoobchod

Spoločnosť RAVAFOL s.r.o., zabezpečuje predaj na Slovensku, Česku ale aj vrámci celej EÚ, a to priamym predajom alebo formou dobierky s doručením za zmluvné ceny cez Slovak Parcele Service s.r.o., kde doručenie prebieha bežne do 24 hodín.

Pre zaradenie do databázy veľkoobchodných odberateľov okenných fólií a následné zasielanie odborných materiálov, noviniek v okenných fóliách a v neposlednej rade aktualizácie cenníkov, Vás prosíme zaslať do e-mailu výpis z ORSR alebo ZRSR.

Neviete aké fólie budú pre Vás najvhodnejšie?

Sme tu pre Vás na telefónnom čísle 0911 060 157, kde Vám poradíme okamžite. Samozrejme môžete využiť aj elektronickú poštu folie@ravafol.sk