Výroba svetelných lekárenských krížov

Lekárenské kríže s LED osvetlením. Rôzne druhy konštrukcií a svetelných efektov. Ideálna svetelná reklama pre lekárne a zdravotnícke zariadenia.

svetelný lekárenský kríž

Svetelný lekárensky kríž

Výroba svetelného led diódového kríža pre lekárne alebo s malou obmenou pre veterinárne ambulancie. Svetelný lekárenský kríž je vyrobený z kompozitného materiálu, opálového plexiskla, hliníkovej konštrukcie a samozrejme led diód z produkcie RAVAFOL. Celý kríž je uchytený na dvoch úchytoch a súčasťou celého výrobku je aj prívodný kábel. Svetelný kríž je možné doplniť súmrakovým spínačom pre bezstarostné zapínanie a vypínanie systému.  Toto všetko je možné dostať aj vo verzii 950x950x150mm.

animovaný led kríž

Animovaný LED kríž

Výroba animovaného svetelného led diódového kríža pre lekárne. Svetelný lekárenský kríž je vyrobený z tvarovaného dymového plexiskla, hliníkovej konštrukcie a samozrejme animovaného led panelu.

Kríž zobrazuje nápis lekáreň a tri prstence z led diód.
Automatická regulácia jasu pre každý svetelný segment
Diaľkové ovládanie pre všetky funkcie
21 rôznych animácii
Pamäť pri výpadku energie
Sada pre montáž na stenu je súčasťou balenia

jednofarebný led kríž

Jednofarebný led kríž

Monochromatický svetelný kríž je veľmi efektívna svetelná reklama pre vás. Zariadenie umožňuje zobrazenie textu a grafiky. Dostupné farebné prevedenie umožňuje prispôsobenie zariadenia podľa vašich požiadaviek. Prístroj je riadený počítačom pomocou softvéru, ktorý podporuje množstvo grafických efektov.

Zelené LED diódy

Štandardné rozmery 640x640x150mm 960x960x150mm

Balenie obsahuje
Káblové pripojenie LAN
Držiak na stenu
Lekárenský kríž

farebný led kríž

Farebný led Kríž

Farebný svetelný kríž je veľmi efektívna svetelná reklama pre vás. Zariadenie umožňuje zobrazenie textu aj grafiky. Dostupné farebné prevedenie umožňuje prispôsobenie zariadenia podla vašich požiadaviek. Prístroj je riadený počítačom pomocou softvéru, ktorý podporuje množstvo grafických efektov.

Štandardné rozmery 640x640x150mm 960x960x150mm

Balenie obsahuje
Káblové pripojenie LAN
Držiak na stenu
Lekárenský kríž

Lekárenské LED kríže

RAVAFOL s.r.o. je výrobca svetelnej reklamy, LED panelov a informačných panelov. Ako výrobca garantujeme prvotriednu kvalitu a výborné služby. V našich produktoch nájdete najmodernejšiu technológiu, ktorá šetrí vaše náklady na prevádzku a údržbu.

Okrem technických vlastností nezabúdame ani na vizuálnu stránku. Chceme aby naše reklamy boli príťažlivé, spoľahlivé a zákazníci spokojný.

Široká ponuka

Z našej ponuky si dokáže vybrať každý. V ponuke máme štandardný svetelný lekárenský kríž, ktorý spĺňa všetky normy a je neodmysliteľnou súčasťou každej lekárne. Ak hľadáte niečo výraznejšie v ponuke nájdete animovaný LED lekárenský kríž. Novinkou v našej ponuke sú špeciálne grafické LED kríže. Je to displej v tvare kríža. Môžete si vybrať medzi grafický LED jednofarebný alebo grafický LED farebný.

Všetky kríže sú určené do interiéru aj exteriéru. Majú nízku spotrebu a vysokú svetelnosť. Samozrejmosťou je automatická regulácia jasu alebo súmrakový spínač.

Ako výrobca, ponúkame výbornú cenu a kvalitu!

lekárenský kríž

Technológie

  • Kvalitná LED technológia NICHIA od slovenského výrobcu.
  • Napájacie zdroje Mean Well – najkvalitnejšie zdroje na trhu.
  • Výroba CNC technológiou – vysoká presnosť a kvalita
  • UV tlač – dlhá životnosť a výrazné farby
  • Technologická príprava, skúšky, revízie …

Ovládanie LED panelov

Všetky LED panely tejto série sú ovládané cez rozhranie LAN alebo Wi-Fi. Pomocou týchto rozhraní dokážete jednoducho a ľubovoľne často editovať zobrazenie alebo nastavenia. Tento spôsob ovládania využíva vnútornú pamäť LED panela. Obsah , ktorý sa má zobrazovať na LED panely sa pomocou softvéru nainštaluje do LED panela a následne sa prehráva z vlastnej pamäte LED panela. Výhodou je, že LED panel nevyžaduje neustále pripojenie PC a taktiež si uchová nastavenia aj po odpojení od elektrickej energie.

Novinkou je ovládanie LED panelov cez internet pomocou rôznych platforiem. Štandardne sa LED panely ovládajú pomocou PC pripojeného priamo k LED panelu. My vám ponúkame ovládanie cez internet z ľubovolného miesta na svete a nepotrebujete k tomu ani PC. Stačí vám len váš smartfone.

Neviete aký produkt bude pre vás najvhodnejší?

Moje meno je Viliam Šiklóši a práve pre takéto situácie sa nachádzam na telefónom čísle +421 901 717 588, kde Vám poradím okamžite. 

Samozrejme môžete využiť aj elektronickú poštu siklosi@ravafol.sk kde mi môžete zaslať Vašu požiadavku s požiadavkou modelu, rozmerom, miestom montáže a termínom dodania. 

Následne Vám zašleme najlepšiu cenovú ponuku.

Kontaktujte nás

Najnovšie realizácie lekárenských krížov