Reklamné fólie a nesvetelná reklama

Nie vždy je svetelná reklama ideálnym riešením na označenie predajne či firmy. Existujú aj miesta, kde ju nie je možné použiť. Takýto problém rieši nesvetelná reklama. Závisí len na výbere materiálov a použitých technológií. Závesné bannery, nástenné bannery, reklamné tabule, billboardy, reklamné fólie...

Výroba nesvetelnej reklamy a tlač reklamy na všetky typy materiálov:

  • Frontlit baner pre veľkoplošnú reklamu
  • ACP hliníkové profily pre rôzne reklamné tabule
  • Preglejka, prípadne akýkoľvek druh dosiek do hrúbky 60 mm
  • Reklamné fólie
  • Klasický papier pre použitie do klap rámov

Naša firma vyrába reklamné médiá z prvotriednych materiálov od renomovaných výrobcov. Pri tlači používame tie najmodernejšie technológie pre dosiahnutie najlepšieho výsledného efektu kvality tlače a farebnej sýtosti. Vďaka tomu, že sme prvo-výrobca reklamy, a tak isto vďaka našim bohatým dlhoročným skúsenostiam Vám flexibilne navrhneme vhodnú formu reklamnej prezentácie a samozrejme za vynikajúcu cenu.

Reklamné bannery, plachty

PVC reklamné bannery (reklamné plachty) možno umiestniť do akéhokoľvek prostredia pre strednodobé aj dlhodobé použitie. PVC bannery možno použiť na výstavách, kultúrnych podujatiach alebo ich umiestniť na plochu frekventovaného miesta.Reklamné plachty sa najčastejšie umiestňujú na ploty, fasády, billboardové plochy alebo do interiéru.Sme výrobcovia reklamných plachiet a vyrábame reklamné plachty, bannery a billboardy z kvalitného materiálu za dobré ceny.

Taktiež je možné banner použiť do Roll Up stojana. Zakladáme si na originalite a osobitom dizajne každého reklamného pútača. Môžeme spracovať reklamný PVC banner podľa Vášho vlastného návrhu alebo navrhnúť úplne nový.

 

Reklamné stojany a pútače - nesveteľná reklama

Reklamné stojany vyrábame väčšinou na zákazku. Nechajte sa inšpirovať už realizovanými zákazkami. Presvedčte sa, že zvládneme splniť všetky vaše požiadavky. Oznámte nám Vašu predstavu a my vyrobíme reklamný stojan šitý priamo Vám na mieru.Reklamné stojany sú dnes veľmi obľúbeným spôsobom marketingovej komunikácie s cieľovým zákazníkom. Prostredníctvom svojej skladovateľnosti sú efektívne aj na cesty a použitie pri prezentácii u zákazníkov. Niektoré reklamné stojany sú špeciálne navrhnuté tak, aby sa na nich dali často obmieňať informácie. Montáž zariadenia je jednoduchá a rýchla.

Čo sú to reklamné pútače?
Reklamné pútače patria ku klasickým formám reklamy. Najčastejšou podobou reklamných pútačov je plastová doska vybavená firemnou grafikou, stále obľúbenejšími variantmi sú tiež vlajky, billboardy, nápisy z 3D písmen

Čo Vám prinesú reklamné pútače?
Nie je vhodné zabúdať na klasické reklamné prvky ako sú reklamné pútače. Na klientov pôsobia už len vďaka spravidla strategickému umiestneniu. Pri kvalitnom grafickom spracovaní potom dobre zvyšujú dopyt.

Reklamné tabule

Okrem prípravy rôznych typov tlačenej reklamy vám môžeme ponúknuť tiež komplexné riešenia reklamných prezentácií v podobe nápisov, stojanov a klasických aj svetelných reklamných tabúľ. Reklamné tabule sami vyrábame a osadzujeme podľa požiadaviek klienta.

Chcete o sebe dať vedieť? Ak hľadáte pútavý a overený spôsob reklamy vyskúšajte reklamné tabule! Ponúkame vám rôzne druhy a veľkosti reklamných plôch určených pre použitie v interiéri, ale aj odolných informačných tabúľ vhodných pre vonkajšie použitie. Reklamné tabule sú moderným a efektívnym prostriedkom získavania nových klientov. Vyberte si dizajn a veľkosť reklamnej tabule, akú potrebujete.

Veľkoplošná reklama

Medzi veľkoplošné reklamy patria rozmerné pútače, kde vlastná grafika môže byť inštalovaná na rôzne materiály podľa umiestnenia a používania takéhoto pútača. Klasickým zástupcom týchto reklám sú billboardy, obľúbené PVC bannery – plachty a ďalšie rozmerné reklamné pútače.

Reklamné plachty výroba a tlač

Špecializujeme sa na výrobu a tlač reklamných plachiet, bannerov a samolepiacich fólií pre exteriérové aj interiérové použitie. Zrealizujeme pre vás aj grafický návrh reklamnej plachty. Tlač reklamných plachiet a ostatných tlačovín je vykonávaný na veľkoplošných tlačiarňach.

Z našej produkcie vám ponúkame reklamné plachty a reklamné bannery, billboardy, samolepky, samolepiace fólie a iné.

Reklamné plachty využitie:
Reklama na domoch dlhodobé inštalácie bannerov na billboardy alebo iné konštrukcie; reklama na plotoch či zábradlí a na iné prezentačné účely.

Reklamné plachty sú najpoužívanejšou outdoorovú reklamou, možno ich totiž umiestniť kamkoľvek. Reklamné plachty Vám vyrobíme vrátane zamerania, potlače ai montáže.

Priaznivá cena
Reklamné plachty sú veľmi vhodným spôsobom pre reklamy dlhodobého tak dočasného charakteru. Nespornou výhodou reklamnej plachty je priaznivá cena, jednoduchá inštalácia, nízka hmotnosť, dlhá životnosť, ľahká prenosnosť, nenáročná manipulácia a jednoduchá skladovateľnosť.

Bannery a billboardy

Bannerová reklama kombinuje obrazové a textové informácie takým spôsobom, aby bola ľahko zapamätateľná.Bannery majú nielen dlhú životnosť, ale sú veľmi vhodným spôsobom reklamy pre dočasné akcie (výstavy, predaj alebo prenájom bytov, domov či kancelárií, prechodné zníženie cien, športové podujatia a pod.).

Neviete aký produkt bude pre vás najvhodnejší?

Moje meno je Ľuboš Jombík a práve pre takéto situácie sa nachádzam
na telefónom čísle +421 910 749 893, kde Vám poradím okamžite.

Samozrejme môžete využiť aj elektronickú poštu jombik@ravafol.sk kde mi môžete zaslať Vašu požiadavku s grafikou, rozmerom, miestom montáže a termínom dodania.

Následne Vám zašleme najlepšiu cenovú ponuku.

Kontaktujte nás

Najnovšie realizácie nesvetelnej reklamy