Drevovýroba

Spracovanie dreva pre interiér a exteriér. Využitie pre stavbu, hospodárov, súkromné osoby alebo aj pre retail

Čo presne vyrábame?

  • BSH vrstvené lepené hranoly
  • KVH konštrukčné hranoly
  • DSL konštrukcie
  • CTL panely, stropy, steny, strechy
  • LVL konštrukci
  • I nosníky
  • Palubovky, obklady a fasády
  • Ohrady pre hospodárske zvieratá
  • Hliníkové alebo kovové doplnky pre stavbu

Drevené akustické panely na stropy a steny

Sortiment drevených akustických panelov poskytuje zvuk pohlcujúce povrchy s rozsiahlymi možnosťami povrchovej úpravy vrátane dýh zo skutočného dreva. Vzdialenosť medzi drážkami sa pre rôzne modely mení, s menšími rozstupmi sa všeobecne zvyšuje akustický výkon. Poskytujeme rozsiahly dizajn a akustickú podporu, takže panely môžu byť dobre integrované do priestoru so všetkými doplnkovými položkami, ktoré sú zosúladené tak, aby poskytovali kontinuitu.
POUŽITIE:
Interiérové aplikácie v hoteloch, občianskej vybavenosti, letiskách, súkromných rezidenciach alebo všade tam, kde sa kladie dôraz na dizajn.

Lepené hranoly

DSL je konštrukčné drevo používané na stavbu konštrukcií v moderných budovách a obytných štvrtiach. Poskytuje vysoko dimenzované a vysoko kvalitné rezivo na nosnosť a prenášanie hmotnosti. Má maximálnu rozmerovú stabilitu, aby minimalizovalo praskanie konštrukcie. Kvôli zvýšeniu jeho odolnosti je triedený a sušený. Kvôli sušeniu má malú účinnosť na popraskanie, pretože je vyrobený z najkvalitnejšieho smreka. DSL je kontrolovaný podľa inšpekcií certifikátom DSL. Znesie vysoké zaťaženie, pretože je vysušený na 15%.
POUŽITIE:
Môže byť použitý v priemyselných a bytových domoch. Na stavbu viacerých konštrukcií / segmentov v budovách. Používa sa v školách, zložitých architektúrach a sálach. Možnosť použitia v rôznych častiach budovy.

Ohrady pre hospodárske zvieratá

Ak chováte hospodárske zvieratá, oplotenie je nevyhnutné. To platí pre bezpečnosť zvierat, ako aj pre bezpečnosť vašich susedov. Dobré ploty robia dobrých susedov, ale pokiaľ ide o hospodárske zvieratá, nemôžete použiť len tak hocijaké oplotenie. Rôzne druhy hospodárskych zvierat majú odlišné požiadavky na základe ich prirodzeného správania. Preto ak potrebujete ohradiť hospodárske zvieratá, kontaktujte nás.

Konštrukčné drevo

Lepené vrstvené drevo je vysoko kvalitné drevo s tvarovou stabilitou a schopnosťou uniesť väčšiu váhu. Môže byť tvarované do rôznych tvarov, ktorý zvyšuje jeho nosnosť. Používa sa v obytných a priemyselných priestoroch. Lepené laminované drevo umožnilo ľuďom zaviesť do drevenej konštrukcie neobmedzené množstvo dizajnov s rozmanitosťou a trvanlivosťou.
POUŽITIE:
Viacpodlažné budovy, ako sú kancelárie a domy. Budovy na súkromné ​​a obchodné účely. Poľnohospodárske objekty a priemyselné oblasti. Športový areál a budovy.

Hospodárske budovy a prestrešenia pre zvieratá

Všetky naše hospodárske budovy sú k dispozícii v rôznych veľkostiach a špecifikáciách a sú definované štruktúrou hlavných trámov a požadovaným rozpätím. Vyrábajú sa štandardne s použitím dreva s možnosťou vylepšenia konštrukčných stĺpikov na kov, čo zvýši životnosť budovy. Všetky budovy sú dodávané s možnosťou opláštenia a strešného materiálu, štandardom je lapovaný nástup a oceľová strecha. Tieto budovy sú dodávané na kľúč.

Neviete aký produkt bude pre vás najvhodnejší?

Moje meno je Ľuboš Jombík a práve pre takéto situácie sa nachádzam
na telefónom čísle +421 910 749 893, kde Vám poradím okamžite.

Samozrejme môžete využiť aj elektronickú poštu jombik@ravafol.sk kde mi môžete zaslať Vašu požiadavku s grafikou, rozmerom, miestom montáže a termínom dodania.

Následne Vám zašleme najlepšiu cenovú ponuku.

Kontaktujte nás

Najnovšie realizácie z drevovýroby