Svetelné boxy Maxi

Veľkoformátová svetelná reklama z backlight baneru ako svetelné boxy a logá, či lightboxy, 3D reklama, 3D nápisy alebo výroba 3D loga pre exponované reklamné plochy alebo totemy.

Čo je reklamný lightbox a kde sa používa?

Svetelný reklamný box – MAXI je veľkoformátová forma reklamy. Takéto reklamy nájdete na reklamných svetelných pylónoch pri obchodných centrách. Tento druh reklamy si vyžaduje vysokú odolnosť a kvalitu prevedenia. Výroba a montáž MAXI svetelných reklám je veľmi náročná a preto vyžaduje odborný prístup a skúsenosti. Toto všetko u nás nájdete.

Ako a z čoho sa vyrába reklamný svetelný box

Hlavnou prednosťou použitých materiálov v reklame spoločnosti RAVAFOL sú kvalitné materiály.
Samotné reklamné boxy sú vyrábané výhradne z hliníkových komponentov, aby vydržali požadované exteriérové podmienky. Pri výrobe reklamy používame moderné technológie CNC pre vysokú presnosť, ÚV tlač pre dlhú trvácnosť, kde sa striktne dodržiava kvalita farebnosti prevedenia danej svetelnej reklamy rovnako cez deň ako aj večer po rozsvietení. Do reklamných boxov inštalujeme najkvalitnejšiu LED technológiu a napájacie zdroje Mean Well, ktoré patria k špičke na trhu.
Konštrukčné prevedenie svetelného boxu je navrhnuté vlastným statikom, elektroinštalácia v lightboxe vyrobená vyškolenými elektrikármi a dodanie revíznej správy k dokladom je samozrejmosťou.

Svetelné boxy a logá - svetelná reklama nasvietená LED diódami

Vyrábame svetelné boxy, svetelné panely a lightboxy, ktoré sú ideálnym prostriedkom pre exteriérovú propagáciu a zviditeľnenie vašej firmy či predajne. Pri výrobe svetelnej reklamy využívame LED moduly s vysokou svietivosťou v kombinácií s plexisklom s rôznym stupňom priepustnosti. To umožňuje vytvárať zaujímavé svetelné efekty a vzory.

svetelný box

Čo svieti v reklamnom svetelnom boxe

Ako je už vyššie spomenuté, v reklamnom svetelnom boxe používa spoločnosť RAVAFOL, výhradne svoju LED technológiu, ktorú si vyvíja vo vlastnej réžii. Rovnako dôležité v elektroinštalácii je aj napájanie LED modulov. RAVAFOL používa najvyššiu kvalitu od renomovaného výrobcu.
Ak sa v duchu pýtate prečo nepoužiť klasické lineárne žiarivky, ved je to lacné, odpoveď je nasledovná. Relatívne – lacné. Dnes je LED technológia dostatočne vyvinutá a plne nahrádza zastaralé žiarivky. Hlavnou výhodou LED technológie v lightboxe je absencia častého servisného zásahu. Pri kvalitnej LED technológii, je prakticky nemožná poruchovosť LED modulu, či napájacieho zdroja.

Chcete niečo viac?

Neponúkame naše dlhoročné skúsenosti…My ich priamo vkladáme do Vašej svetelnej reklamy.

Prečo lightbox z baneru a nie z plexi?

Sú určite obmedzenia výroby a poskytnutia dlhodobej záruky pri danom type reklamného boxu, čo je možné určiť len z dlhoročných skúseností v reklamnej brandži.
Plexi pre výrobu reklamného lightboxu vo väčšom rozmere ako 3000 mm je materiál, kde pokiaľ chcete mať vyrobenú svetelnú reklamu s dlhou životnosťou a nechcete po silnom vetre zbierať svetelný box popred firmu, budem preferovať pružnejšie prevedenie z baneru. Plexi svetelný box, nie je vhodný pre všetko a budem ho odporúčať hlavne ako alternatívu svetelnej reklamy pre svetelné výstrče a menšie svetelné boxy.

Neviete aký produkt bude pre vás najvhodnejší?

Moje meno je Ľuboš Jombík a práve pre takéto situácie sa nachádzam
na telefónom čísle +421 910 749 893, kde Vám poradím okamžite.

Samozrejme môžete využiť aj elektronickú poštu jombik@ravafol.sk kde mi môžete zaslať Vašu požiadavku s grafikou, rozmerom, miestom montáže a termínom dodania.

Následne Vám zašleme najlepšiu cenovú ponuku.

Kontaktujte nás

Najnovšie realizácie svetelných boxov