Servis a údržba reklám

Servis reklám, repasovanie, čistenie, údržba, výmena komponentov

Repasovanie starých reklám

Aj stará reklama môže vyzerať zase ako nová. Nie vždy je potrebné výmena starej reklamy za novú. Niekedy pomôže odborná údržba a vaša reklama bude opäť ako nová. Ak potrebujete vyčistiť reklamu, vymeniť baner alebo repasovať starú elektroinštaláciu, ste tu správne.

LED technológia

Množstvo reklamných boxov ale aj iné druhy reklamy ešte stále používajú lineárne vysokonapäťové žiarivky pre väčšinu známe ako neónové trubice. Tento druh svietenia je v dnešnej dobe neefektívny a prevádzkovo náročný. Vo všetkých našich reklamách používame výhradne LED. Taktiež odporúčame výmenu žiariviek za novšie svetelné zdroje LED. Pokiaľ máte staršiu svetelnú reklamu a chcete znížiť energetické náklady a zároveň predĺžiť životnosť reklamy, vymeníme vám žiarivky alebo neóny za moderné led moduly vlastnej výroby, vďaka čomu získa vaše firemné logo najlepší svetelný efekt a viditeľnosť.

Svetelné zdroje

Led moduly, ktoré sa používajú často pri veľkoformátových ale aj maloformátových svetelných boxoch, kde je prijateľná cena a vynikajúca svetelnosť. Vzhľadom na to, že si RAVAFOL vyrába led moduly, ako aj ostatné led produkty vo vlastnej réžii, dokáže RAVAFOL ponúknuť kvalitu a cenu v jednom.

Led pásy, ktoré používame do 3D nápisov, kompozitných boxov či iných atypických svetelných reklamách.

Lineárne a vysokonapäťové žiarivky ako viac menej už recesia používaná do svetelných boxov na výslovné vyžiadanie zákazníka. Danú variantu už neodporúčame z dôvodu častých servisných zásahov a navyšovania tak ceny svetelnej reklamy. „Naša reč – nemáme čas na opravy ale na nové reklamy.“

servis a údržba svetelnej reklamy

Napájacie zdroje

Všetky zdroje v našich reklamách sú od značkových výrobcov. Prevažne do väčšiny reklám montujeme zdroje Mean Well, ktoré patria k špičke na trhu.Všetky ponúkané zdroje sú určené pre prácu so systémami na báze LED diód. Konštrukcia zdroja zaisťuje vysokú účinnosť, stabilné výstupné napätie,nízku hmotnosťou, malé rozmery a bezhlučnú prevádzku.Kvalitný zdroj v kombinácii s našimi LED vám zaručí, spoľahlivosť a spokojnosť na veľa rokov.

Elektro zabezpečenie ako súmrakový spínač, transformátory pre led diódy, vysokonapäťové transformátory pre slim žiarivky, tlmivky, kabeláž, blikače a ostatné špecifikácie sú len na Vašich požiadavkách.

Samozrejmosťou sú aj repasy zo žiariviek, neónov resp. iných menej úsporných technológií na led diódy. Pokiaľ máte staršiu svetelnú reklamu a chcete znížiť energetické náklady a zároveň predĺžiť životnosť reklamy, vymeníme vám žiarivky alebo neóny za moderné led moduly vlastnej výroby, vďaka čomu získa vaše firemné logo najlepší svetelný efekt a viditeľnosť.

Čistenie reklamy

Reklamy, ktoré sa nachádzajú na rušných miestach a v blízkosti ciest sa časom zašpinia. Nikto predsa nechce špinavú a zašednutú reklamu. My sa o vaše reklamy postaráme. Skontrolujeme funkčnosť a vyčistíme. Vaše reklamy budú stále pekné a čisté.

Neviete aký produkt bude pre vás najvhodnejší?

Moje meno je Ľuboš Jombík a práve pre takéto situácie sa nachádzam
na telefónom čísle +421 910 749 893, kde Vám poradím okamžite.

Samozrejme môžete využiť aj elektronickú poštu jombik@ravafol.sk kde mi môžete zaslať Vašu požiadavku s grafikou, rozmerom, miestom montáže a termínom dodania.

Následne Vám zašleme najlepšiu cenovú ponuku.

Kontaktujte nás

Najnovšie servisy a repasy