Svetelné boxy midi

Výroba svetelnej reklamy ako plexi svetelné boxy, svetelné výstrče, menu boxy, informačné tabule, svetelné tabule alebo malé totemy, kde je priaznivá koncová cena reklamy.

Svetelné reklamy

Svetelné tabule a pútače sú neoddeliteľnou súčasťou reštaurácií, hotelov, kaviarní i mnohých firiem. Zabezpečujeme ich výrobu od grafického návrhu až po koncovú inštaláciu.

Ako a z čoho sa vyrábajú reklamné plexi svetelné boxy

Hlavnou prednosťou použitých materiálov v reklame spoločnosťou RAVAFOL je dlhodobá trvácnosť a kvalita prevedenia.
Samotné plexi reklamné svetelné boxy sú vyrábané výhradne z hliníkových komponentov, akrylátov, špeciálnych reklamných komponentov, spracované priamou ÚV tlačou na podklad, kde sa striktne dodržiava kvalita farebnosti prevedenia danej svetelnej reklamy. A to cez deň, ako aj večer po rozsvietení. Do útrob svetelnej reklamy sa inštaluje vlastná vývojová LED technológia, ktorá je navrhnutá a vyrobená spoločnosťou RAVAFOL pre daný typ lightboxu.
Konštrukčné prevedenie svetelného boxu je navrhnuté vlastným statikom, materiálové komponenty vyrobené u prvovýrobcu a elektroinštalácia v lightboxe zostrojená vyškolenými elektrikármi. Dodanie revíznej správy k dokladom je samozrejmosťou.

Čo svieti v reklamnom plexi svetelnom boxe

V reklamnom svetelnom boxe používa spoločnosť RAVAFOL svoju LED technológiu, ktorú si vyvíja vo vlastnej réžií. Rovnako dôležité je aj napájanie LED modulov. RAVAFOL používa najvyššiu kvalitu od renomovaného výrobcu.
Ak sa v duchu pýtate, prečo nepoužiť klasiku vo forme lineárnych žiariviek, ved je to predsa lacné, odpoveď je nasledovná. Relatívne – lacné. Dnes je už LED technológia dostatočne vyvinutá a plne nahrádza zastaralé žiarivky. Hlavnou výhodou LED technológie v lightboxe je absencia častého servisného zásahu ako pri lineárnych žiarivkách. Pri kvalitnej LED technológii je prakticky nemožná poruchovosť LED modulu, či napájacieho zdroja.

svetelné panely

Čo je plexi reklamný lightbox a kde je vhodný

Plexi svetelný reklamný box je klasická forma reklamy v lacnejšom prevedení, no rovnako efektná ako iná svetelná reklama. Pri kreatívnejšej predstave sa dá imitovať 3D logo, či 3D nápis alebo vytvoriť krajšiu verziu klasickej reklamnej tabule. Možné je aj využitie vo forme informačnej tabule alebo menu boardy. Danú formu svetelnej reklamy môžete vidieť hlavne na menších obchodoch, predajniach alebo ako klasickú svetelnú výstrč. Výroba reklamy v tomto prevedení je preferovaná z hľadiska ceny a rýchlosti výroby. Rovnako je preferovaná aj reklamnou agentúrou

Svetelné boxy midi

Výroba svetelnej reklamy ako plexi svetelné boxy, svetelné výstrče, menu boxy, informačné tabule, svetelné tabule alebo malé totemy, kde je priaznivá koncová cena reklamy.

Chcete niečo viac?

Do Vašej svetelnej reklamy priamo vkladáme naše dlhoročné skúsenosti…

Montáž

Samozrejmosťou je aj profesionálna montáž svetelnej reklamy – náš profesionálny montážny tím si poradí aj s tými najväčšími výzvami.

Neviete aký produkt bude pre vás najvhodnejší?

Moje meno je Ľuboš Jombík a práve pre takéto situácie sa nachádzam
na telefónom čísle +421 910 749 893, kde Vám poradím okamžite.

Samozrejme môžete využiť aj elektronickú poštu jombik@ravafol.sk kde mi môžete zaslať Vašu požiadavku s grafikou, rozmerom, miestom montáže a termínom dodania.

Následne Vám zašleme najlepšiu cenovú ponuku.

Kontaktujte nás

Najnovšie realizácie svetelných boxov