Rýchla veľkoformátová tlač za super ceny

Už 15 rokov na trhu spoločnosť RAVAFOL poskytuje tlačové služby s profesionálnym prístupom, super cenou a rýchlym dodaním - veľkoplošná tlač rýchlo a spoľahlivo

BILLBOARD

Vyrobíme Vám reklamný billboard doslova na počkanie už do 24 hodín, kde pokiaľ potrebujete montáž, nič nie je problém. Štandardne billboardy vyrábame z BB papiera, alebo z frontlite baneru, no môžeme to skombinovať aj so svetelnou reklamou, či iným 3D zobrazením.
Cenu Vám naceníme presne na mieru podľa odberu a prevedenia.

BIGBOARD

Identicky ako pri billboarde Vám výrobu zabezpečíme skoro na počkanie, prípadne aj s montážou. Bigboardy sa vyrábajú z frontlite baneru, ktorý sa po okrajoch spevňuje zvarom a očkuje pre uchytenie španovacím lankom. Rovnako ako pri billboarde alebo megaboarde sa môže skombinovať aj so svetelnou reklamou, či iným prvkom. Radi Vám naceníme bigboard na mieru podľa požiadavky.

MEGABOOARD

Vyrábame identicky ako predchádzajúci bigboard, no rozdiel je len v rozmere a pevnostnom prevedení. Presne ako pri predchádzajúcich plochách je efektné použitie reklamných doplnkov ako 3D, či svetelné logo. Na základe technického portfólia Vám dokážeme zabezpečiť montáž vo vlastnej réžii s profesionálnym prístupom. Cena na dopyt podľa požiadavky.

WALLBOARD

Vyrábame z frontlite baneru alebo meshu, vždy na základe aplikácie a poveternostných podmienok. Pokiaľ nemáte už preddefinovanú plochu, zabezpečíme Vám aj poradenstvo s aplikáciou kotevných prvkov na mieru. Aplikačný servis obsahuje po odsúhlasení cenovej ponuky všetky postupy k realizácii diela bez Vašich ďalších starostí na kľúč. Cena za predmetné dielo sa naceňuje na mieru a na základe požiadavky.

SHOPBOARD

jedná sa o výrobu reklamných prvkov ako reklamné tabule, polepy výkladov, dekorácie fasád, prípadne iné reklamné, či nereklamné prvky, ktoré vyrobíme potlačou rolového a doskového materiálu. Vzhľadom na niekoľkoročné skúseností v reklamnej aplikácii, poradíme Vám bezodplatne a navrhneme to najlepšie riešenie. Cenu spracujeme obratom podľa požiadavky.

CITYLIGHT

Efektné svetelné médium v obchodných centrách, peších zónach, či BUS zastávkach. Tlačíme na citylight papier alebo špeciálne na to určené médiá, ktoré dostanete za super cenu vzhľadom k novej technológii, ktorou disponujeme. Cenu Vám pošleme podľa požiadavky rozmeru alebo množstva

CARWRAP

Potrebujete reklamný polep na firemné vozidlá alebo len tak pre efekt nejakú lahôdku na svoje súkromné auto? Vytlačíme Vám na špeciálnu na to určenú reklamnú fóliu plnografické prevedenie podľa požiadavky aj s možnosťou grafického návrhu na kľúč. Cena prevedenia sa naceňuje podľa aplikácií a požiadavky presne na mieru.

RETAIL BRAND

Z dlhoročných skúseností, kde v retailovom reklamnom prostredí sme ako doma, Vám zabezpečíme kompletné vybavenie reklamným brandom od exteriérových aplikácií, až po interiérové aplikácie podľa požiadavky bez ďalších starostí. Kartóny, reklamné tabule, polepy výkladov, orientačný systém, cenovky, plagáty, banerová reklama, svetelná reklama, textilné prvky, 3d predmety, no nič už asi neexistuje, čo by od nás zákazníci požadovali a my sme nedodali.

Čo všetko potlačíme?

Billboardy, bigboardy, megaboardy, samolepky, fólie, papier, PVC plachty, sieťoviny, backlight filmy, textílie, tapety, dosky, kartón, plasty, fólie, plexisklo, alu-sendvič, plagáty, značenie prevádzok, fasádne banery, fasády, obchodné centrá, woblery, reklamné brány, shelf stoppery, paletové ostrovy, regálová reklama, produktové stojany, veľkoplošné obrazy, tapety, samolepky na potlače výkladov, reklamné systémy, expo stolíky, rollup, POP, stojany.

Veľkoformátová tlač - montáž

Vzhľadom na skutočnosť, že naša spoločnosť vyrába okrem tlače aj svetelné reklamy, led panely, fasádne obklady a okenné fólie, disponujeme veľkou montážnou skupinou na Slovensku a v Českej republike a preto pri výrobe tlače dokážeme zabezpečiť kompletnú zákazku na klúč.

Rýchlosť a doručenie

RAVAFOL disponuje množstvom tlačovej technológie a preto rýchlosť nie je žiadny problém aj vzhľadom k 24 hodinovej prevádzke.
RAVAFOL doručuje tlač formou vlastnej dopravy alebo kuriérskou službou za zvýhodnené ceny.

Vždy sa budeme snažiť vyriešiť zákazku ku spokojnosti zákazníkov a nikdy nepovieme nie. 

Neviete aký produkt bude pre vás najvhodnejší?

Moje meno je Rastislav Valach a práve pre takéto situácie sa nachádzam
na telefónom čísle +421 910 37 66 55, kde Vám poradím okamžite. 

Samozrejme môžete využiť aj elektronickú poštu valach@ravafol.sk, kde mi môžete zaslať Vašu požiadavku tlače s rozmerom a termínom dodania. 

Následne Vám zašleme najlepšiu cenovú ponuku.

Kontaktujte nás

Najnovšie realizácie veľkoplošnej tlače