Kariéra

RAVAFOL, s.r.o. ako profesionálny výrobca svetelnej reklamy v Európe. Chceš nás spoznať viac?

Montážnik - výroba a montáž reklamy

Plný úväzok

Nástup ASAP

Nástupný plat 1.000,-€ brutto + postup

Náplň práce
– Výroba reklamných komponentov
– Montáž reklamných prvkov na SK
– Ovládanie jednoduchého ručného náradia a strojov
– Vedenie montážnych vozidiel a strojov

Zamestnanecké výhody, benefity
– Jednosmenná prevádzka vo výrobe 7 – 16 h.
– Montážne výjazdy po celej SR
– Stabilné pracovné miesto
– Možnosť kariérneho rastu pre schopných
– Platový rast pre šikovných
– Nadštandardné a moderné pracovné prostredie
– Profesionálne náradie a technika
– Starostlivosť o zamestnancov nad rámec zákonov
– Moderná spoločnosť s hodnotením *****
– Nová pracovná skúsenosť v reklame
– Strava zabezpečená, káva, sladkosti, pitný režim zadarmo
– Nadštandardný diétny systém
– Pracovný odev a obuv zadarmo

HLAVNÝ BENEFIT – dobré meno spoločnosti a spokojnosť zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca
– Stredoškolské bez maturity
– Stredoškolské s maturitou
– Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
– Študent vysokej školy
– Vysokoškolské I. stupňa
– Prax v odbore výroba a montáž reklamy výhodou
– Vodičský preukaz B, C, E
– Pozícia je vhodná pre absolventa

Osobnostné predpoklady a zručnosti
– Bezúhonnosť
– Zručnosť
– Kreativita
– Optimizmus
– Chuť pracovať
– Lojálnosť voči spoločnosti
– Vodičské oprávnenie minimálne skupina B

Kontakt
– Michal Lipjansky
– 0911 832 980
– lipjansky@vyrobasvetelnejreklamy.sk

Výroba a montáž svetelnej reklamy Praha

Plný úväzok / Živnosť

Nástup ASAP

1 500 - 1 900 EUR/mesiac - výkonnostné ohodnotenie

CHCETE ZAČAŤ NOVÝ A LEPŠÍ ŽIVOT NAPRÍKLAD V PRAHE?

ELEKTROMONTÉR
– slaboprúdové úkony 230V / 12V
– kompletovanie produktu podľa zadaného postupu na hale
– montáž a pripojenie produktu na mieste zadania zákazníka
– servisné úkony podľa stavu diela a miesta
– práca na 1 zmennú prevádzku 7:00 – 16:00 h. „hala“
– servisné úkony na základe požiadaviek

MONTÁŽNIK / VÝROBÁR
– montáž produktu na mieste zadania zákazníka
– práca 1 zmennú prevádzku 7:00 – 16:00 h. „hala“

ZVÁRAČ
– zváranie AL/FE konštrukcií podľa zadaného postupu na hale

MÁME PRE VÁS NADŠTADARNÝ PRÍSTUP UŽ NIEKOĽKO ROKOV

– stabilný a istý príjem
– zázemie nadnárodnej spoločnosti SK, CZ, AT
– možnosť firemného rastu v dcérskej spoločnosti RVF CZ
– štandardne voľné víkendy
– výkonnostné ohodnotenie
– príspevok na ubytovanie
– finančný príspevok na stravu alebo stravovanie na firme
– nadštandardné diéty pri montážach až 10,-€/12h.
– firemné oblečenie, obuv, pomôcky, výrobné a montážne vybavenie
– rozšírenie si vodičských oprávnení hradených spoločnosťou

Vzdelanie v odbore
reklama, stavebníctvo, konštrukcie

Vodičský preukaz
B, E

Počet rokov praxe
3

– hľadáme výhradne zručných, pracovitých a ochotných pracovať v spoločnosti niekoľko rokov, prípadne aj celé rodiny.

Kontakt
– Rastislav Valach
+421910376655
valach@vyrobasvetelnereklamy.cz

Kontaktujte nás