Totemy, pylóny a brány

Reklamné totemy, backlit banery a pylóny s minimálnou spotrebou energie a vysokou svietivosťou. Možnosť kombinácie s LED panelmi na číselníky pre čerpacie stanice.

Reklamné totemy alebo inak povedané pylóny

Prednosťou použitých materiálov pre reklamné totemy je dlhodobá trvácnosť. Na backlit baner alebo plexi sa aplikuje grafický vizuál reklamy formou veľkoformátovej plnofarebnej ÚV tlače 4+4 pre konečný efekt sýtych farieb. Druhou možnosťou je forma špeciálnych translucentných fólií so širokým spektrom farieb a zárukou 7 rokov. Reklamné totemy sú vyrobená čiste z hliníkových komponentov a špeciálnych sendvičových AL dosiek. Možná je aj kombinácia s LED panelom, ako napríklad číselníky pre čerpacie stanice.

Reklamné stojany a ich použitie

Kde všade môžete prezentačné systémy a reklamné stojany využiť? Reklamné stojany sú vhodné na prezentáciu v rámci výstav a expozícií. Často sú využívané aj pri veľtržných expozíciách. Vďaka vhodnej povrchovej úprave sú tieto reklamné stojany použiteľné ako v interiéri, tak aj pre vonkajšie expozície.

Totemy pre čerpacie stanice

Prevádzkujete čerpaciu stanicu a váš existujúci totem je už nevyhovujúci? Okrem najrôznejších druhov svetelnej reklamy Vám naša spoločnosť ponúka aj výrobu totemov pre čerpacie stanice a podobné prevádzky, kde sú totemy nevyhnutné.

Reklamné stojany pre použitie v exteriéri

Možnosť prezentácie vo vonkajšom prostredí sa doteraz obmedzovala na tradičné a nie príliš vzhľadné reklamné stojany. Časté bolo aj „priväzovanie“ reklamy na stojany určené do interiéru. Ako taký výsledok vyzerá, poznáte sami. Teraz máte možnosť konečne si vybrať zo systémov, ktoré sú pre použitie vonku priamo určené, odolávajú poveternostným podmienkam a ich dizajn zodpovedá vysokým nárokom dnešnej doby.

svetelný totem s led panelmi

Svetelné reklamné stojany, pylóny

Vysoko-kvalitne presvetlené informačné a reklamné stojany a totemy rôznych veľkostí a tvarov. Reklamné totemy (inak povedané reklamné pylóny) sú určené pre umiestnenie loga spoločnosti, reklamných panelov či svetelnej reklamy. Naše reklamné pylóny majú svoje miesto pred obchodnými domami, supermarketmi, čerpacími stanicami a všade, kde je potrebné upútať pozornosť potenciálneho zákazníka.

Sme výrobcom sortimentu prezentačných systémov, reklamných pútačov, výstavných stien, prezentačných bannerov, reklamných stojanov a podobne.

Elektroinštalácia

Elektroinštalácia svetelnej reklamy sa prevádza v dvoch formách. Uprednostňujeme formu LED diód so životnosťou až 50 000 hodín. Po odbornej inštalácii dosahuje minimálnu spotrebou energie a vysokú svietivosť až 2300 lumenov/m2. Ďalšia varianta osvetlenia v reklame je forma lineárnych žiariviek, kde je na úsudku zákazníka, či bude šetriť teraz a neskôr bude preplácať na servise….

Chcete niečo viac?

Sme výrobca reklamy s dlhoročnou tradíciou. Vyrábame reklamy na mieru, pre každého zákazníka. Snažíme sa splniť aj tie najnáročnejšie požiadavky našich zákazníkov.

Neviete aký produkt bude pre vás najvhodnejší?

Moje meno je Ľuboš Jombík a práve pre takéto situácie sa nachádzam
na telefónom čísle +421 910 749 893, kde Vám poradím okamžite.

Samozrejme môžete využiť aj elektronickú poštu jombik@ravafol.sk kde mi môžete zaslať Vašu požiadavku s grafikou, rozmerom, miestom montáže a termínom dodania.

Následne Vám zašleme najlepšiu cenovú ponuku.

Kontaktujte nás

Najnovšie realizácie totemov a pylónov