Veľkoobchodný predaj fólií

Okenné fólie od RAVAFOL, ako profesionálna montážna a distribučná spoločnosť Global Window Films pre Slovensko

Spoločnosť RAVAFOL, ako profesionálna montážna spoločnosť Global Window Films pre Slovensko, Vám ponúka širokú škálu okenných fólií, ktoré všetky distribuje od priamych výrobcov z USA a to je tajomstvo výborných cien.

Už niekoľko rokov sa RAVAFOL s.r.o., pohybuje v oblasti montáže okenných fólií, a preto sa rozhodol pre priamy veľkoobchodný predaj okenných fólií, zákazníkom zaoberajúcich sa danou preblematikou.

Našou veľkou devízou sú dlhoročné praktické skúsenosti konateľa spoločnosti a montážnych pracovníkov, ktorí prelúskali už niekoľko problémov spojených s montážou ,a tak Vám vieme poskytnúť odborné poradenstvo v samotnej montáži okenných fólií.

okenné fólie veľkoobchod

Spoločnosť RAVAFOL s.r.o., zabezpečuje predaj na Slovensku, Česku ale aj vrámci celej EÚ, a to priamym predajom alebo formou dobierky s doručením za zmluvné ceny cez Slovak Parcele Service s.r.o., kde doručenie prebieha bežne do 24 hodín.

Pre zaradenie do databázy veľkoobchodných odberateľov okenných fólií a následné zasielanie odborných materiálov, noviniek v okenných fóliách a v neposlednej rade aktualizácie cenníkov, Vás prosíme zaslať do e-mailu výpis z ORSR alebo ZRSR.

Neviete aké fólie budú pre Vás najvhodnejšie?

Moje meno je Martin Angleta a práve pre takéto situácie sa nachádzam na telefónnom čísle 0911 060 157, kde Vám poradím okamžite. Samozrejme môžete využiť aj elektronickú poštu folie@ravafol.sk