Veľkoobchodný predaj fólií

Okenné fólie od RAVAFOL, ako profesionálna montážna a distribučná spoločnosť Global Window Films pre Slovensko

Široký výber

Spoločnosť RAVAFOL, ako profesionálna montážna spoločnosť Global Window Films pre Slovensko, Vám ponúka širokú škálu okenných fólií, ktoré všetky distribuje od priamych výrobcov z USA a to je tajomstvo výborných cien.

DlhoroČné skúsenosti

Už niekoľko rokov sa RAVAFOL s.r.o., pohybuje v oblasti montáže okenných fólií, a preto sa rozhodol pre priamy veľkoobchodný predaj okenných fólií, zákazníkom zaoberajúcich sa danou problematikou.

Odborné poradenstvo

Našou veľkou devízou sú dlhoročné praktické skúsenosti konateľa spoločnosti a montážnych pracovníkov, ktorí prelúskali už niekoľko problémov spojených s montážou ,a tak Vám vieme poskytnúť odborné poradenstvo v samotnej montáži okenných fólií.

Kontaktujte nás!

Pre zaradenie do databázy veľkoobchodných odberateľov okenných fólií a následné zasielanie odborných materiálov, noviniek v okenných fóliách a v neposlednej rade aktualizácie cenníkov, Vás prosíme zaslať do e-mailu výpis z ORSR alebo ZRSR.

Doručenie

Spoločnosť RAVAFOL s.r.o., zabezpečuje predaj na Slovensku, Česku ale aj vrámci celej EÚ, a to priamym predajom alebo formou dobierky s doručením za zmluvné ceny cez Slovak Parcele Service s.r.o., kde doručenie prebieha bežne do 24 hodín.

Neviete aký produkt bude pre vás najvhodnejší?

Moje meno je Martin Angleta a práve pre takéto situácie sa nachádzam
na telefónom čísle +421 911 060 157, kde Vám poradím okamžite. 

Samozrejme môžete využiť aj elektronickú poštu folie@ravafol.sk  kde mi môžete zaslať Vašu požiadavku s rozmerom, miestom montáže a termínom dodania. 

Následne Vám zašleme najlepšiu cenovú ponuku

Kontaktujte nás