Svetelné reklamné výstrče

Nevyhnutná súčasť reklamného brandingu. Svetelné reklamy ako pútače na obchody, či prevádzky, viditeľné už z diaľky.

Reklamné výstrče

Svetelná výstrč je už dnes nevyhnutná súčasť reklamy pre každú prevádzku, ktorá chce byť viac viditeľná z pohľadu chodníka. Spôsob prevedenia je len na Vašom rozmare, ktorý my dokážeme zrealizovať. Svetelné výstrče môžeme vyrobiť ako kompozitnú kazetu s vystúpeným písmom z akrylátu, alebo z hliníkového profilu, ktorý sa dá tvarovať do rôznych podôb. Nekonečné množstvo podôb svetelnej reklamy ako výstrč dopĺňa podoba vo forme backlit baneru.

Využitie reklamných výstrčí

Reklamná vystrč je vhodná na označenie miesta kde sa nachádza vaša predajňa, prevádzka či firma, ktorú chcete priblížiť Vášmu zákazníkovi. Je to reklamný panel, ktorý vieme umiestniť kolmo na stenu. Úlohou výstrčí je prilákať zákazníkov najmä od cesty alebo chodníka. Svetelné výstrče sú v noci neprehliadnuteľné. Vyrábame rôzne varianty svetelných výstrčí: jednostranné, obojstranné, s vystúpeným 3D textom. Špeciálna kategória je LED panel.

reklamné svetelné výstrče

Elektroinštalácia

Elektroinštaláciu svetelnej reklamy odporúčame formu LED diód so životnosťou až 50 000 hodín. Po odbornej inštalácii dosahuje minimálnu spotrebu energie s vysokou svietivosťou až 2300 lúmenov/m2. Pre porovnanie 100W žiarovka má svietivosť 1200 lúmenov/m2.

Montáž

Samozrejmosťou je aj profesionálna montáž svetelnej reklamy – náš profesionálny montážny tím si poradí aj s tými najväčšími výzvami.

Neviete aký produkt bude pre vás najvhodnejší?

Moje meno je Ľuboš Jombík a práve pre takéto situácie sa nachádzam
na telefónom čísle +421 910 749 893, kde Vám poradím okamžite.

Samozrejme môžete využiť aj elektronickú poštu jombik@ravafol.sk kde mi môžete zaslať Vašu požiadavku s grafikou, rozmerom, miestom montáže a termínom dodania.

Následne Vám zašleme najlepšiu cenovú ponuku.

Kontaktujte nás

Najnovšie realizácie reklamných výstrčí