Kompozitné reklamy

Systém svetelných reklám z kompozitných materiálov. Svetelným zdrojom sú led diódy, reklamy je tiež možné kombinovať s LED panelmi.

Svetelná reklama vyrobená z kompozitných materiálov

Reklama je vyrobená z kvalitných kompozitných materiálov ACP AL/PE/AL. Takéto materiály sa používajú na obkladanie budov. ACP sa frézuje na CNC fréze a s použitím plexi sa dokážu vyrobiť vysoko precízne svetelné reklamy s využitím kdekoľvek. Ako svetelný zdroj sa používajú LED diódy s možnou kombináciou s LED panelmi. Chcete luxusnú svetelnú reklamu? Práve toto je pre Vás!

3D reklama z kompozitných materialov

3D reklama, alebo priestorová reklama, umožňuje zviditeľniť vašu firmu v interiéri alebo exteriéri trojrozmerne. Dôležitosť 3D reklamy sa v porovnaní s klasickými médiami stále zvyšuje a stúpa aj podiel 3D reklamy na celkových investíciách do reklamy. Svetelná reklama alebo svetelné 3D logo je vhodným prvkom, ktorý podstatnou časťou dotvára celkový imidž firmy. Práve pre svoju dôležitosť a schopnosť upútať pozornosť či ovplyvniť celkový dojem, by žiadny podnikateľ nemal ignorovať silu reklamy.

3d kompozitná reklama

Elektroinštalácia

Elektroinštaláciu svetelnej reklamy odporúčame formou LED diód so životnosťou až 50 000 hodín. Po odbornej inštalácii dosahuje minimálnu spotrebu energie a vysokú svietivosť až 2300 lúmenov/m2. Pre porovnanie 100W žiarovka má svietivosť 1200 lúmenov/m2.

Montáž

Samozrejmosťou je aj profesionálna montáž svetelnej reklamy – náš profesionálny montážny tím si poradí aj s tými najväčšími výzvami.

Chcete niečo viac?

Do Vašej svetelnej reklamy priamo vkladáme naše dlhoročné skúsenosti…

Neviete aký produkt bude pre vás najvhodnejší?

Moje meno je Ľuboš Jombík a práve pre takéto situácie sa nachádzam
na telefónom čísle +421 910 749 893, kde Vám poradím okamžite.

Samozrejme môžete využiť aj elektronickú poštu jombik@ravafol.sk kde mi môžete zaslať Vašu požiadavku s grafikou, rozmerom, miestom montáže a termínom dodania.

Následne Vám zašleme najlepšiu cenovú ponuku.

Kontaktujte nás

Najnovšie realizácie kompozitnej reklamy