Kompozitné reklamy

Systém svetelných reklám z kompozitných materiálov. Svetelným zdrojom sú led diódy, reklamy je tiež možné kombinovať s LED panelmi.

Svetelná reklama vyrobená z kompozitných materiálov

Reklama je vyrobená z kvalitných kompozitných materiálov ACP AL/PE/AL. Takéto materiály sa používajú na obkladanie budov. ACP sa frézuje na CNC fréze a s použitím plexi sa dokážu vyrobiť vysoko precízne svetelné reklamy s využitím kdekoľvek. Ako svetelný zdroj sa používajú LED diódy s možnou kombináciou s LED panelmi. Chcete luxusnú svetelnú reklamu? Práve toto je pre Vás!

3D reklama z kompozitných materialov

3D reklama, alebo priestorová reklama, umožňuje zviditeľniť vašu firmu v interiéri alebo exteriéri trojrozmerne. Dôležitosť 3D reklamy sa v porovnaní s klasickými médiami stále zvyšuje a stúpa aj podiel 3D reklamy na celkových investíciách do reklamy. Svetelná reklama alebo svetelné 3D logo je vhodným prvkom, ktorý podstatnou časťou dotvára celkový imidž firmy. Práve pre svoju dôležitosť a schopnosť upútať pozornosť či ovplyvniť celkový dojem, by žiadny podnikateľ nemal ignorovať silu reklamy.

reklama pre sieť predajní a servisov Auto Kelly

Kompozitné reklamy - Elektroinštalácia

Elektroinštaláciu svetelnej reklamy odporúčame formou LED diód so životnosťou až 50 000 hodín. Po odbornej inštalácii dosahuje minimálnu spotrebu energie a vysokú svietivosť až 2300 lúmenov/m2. Pre porovnanie 100W žiarovka má svietivosť 1200 lúmenov/m2.

Montáž

Samozrejmosťou je aj profesionálna montáž svetelnej reklamy – náš profesionálny montážny tím si poradí aj s tými najväčšími výzvami.

Chcete niečo viac?

Do Vašej svetelnej reklamy priamo vkladáme naše dlhoročné skúsenosti…

Neviete aký produkt bude pre vás najvhodnejší?

Moje meno je Ľuboš Jombík a práve pre takéto situácie sa nachádzam
na telefónom čísle +421 910 749 893, kde Vám poradím okamžite.

Samozrejme môžete využiť aj elektronickú poštu jombik@ravafol.sk kde mi môžete zaslať Vašu požiadavku s grafikou, rozmerom, miestom montáže a termínom dodania.

Následne Vám zašleme najlepšiu cenovú ponuku.

Kontaktujte nás

Najnovšie realizácie kompozitnej reklamy