LED panely RGT

Reklamné LED panely série RGT sa najčastejšie využívajú na zobrazenie jednoduchej grafiky v kombinácii s textom.

Grafický LED displej RGT

Takýto druh reklamy vie byť vždy aktuálny vďaka jednoduchej editácii. Grafiku môžete veľmi jednoducho meniť aj niekoľko krát denne. Vďaka 10mm rastru, má panel vynikajúce rozlíšenie a nerobí mu problém ani zobrazenie zložitejšej grafiky.Konštrukcia displeja je veľmi jednoduchá a flexibilná, vďaka čomu môžete displej namontovať na rôzne miesta (budovy, brány,haly …). K displejom dodávame jednoduchý softvér pre import grafiky, ktorý podporuje aj externé programy(napr. Adobe Flash). Ako každý displej z našej ponuky vie zobraziť aktuálny čas, dátum a teplotu.

Technológia LED panelov - displejov

Systém riadenia LED, ktorý je inštalovaný v LED paneloch série RGT umožňuje nielen spínať LED, ale tiež 256 úrovní jasu jednotlivých diód. Grafické LED displeje RGT sú prvé , ktoré touto technológiou disponuje. 

Vďaka tejto technológii sú grafické efekty ešte krajšie a pútavejšie.Všetky moduly tejto série sú vyrobené odolnou technológiou, ktorá dovoľuje použiť LED panel v náročnejších podmienkach. Vďaka modulárnej technológii vieme parametre LED panelov lepšie prispôsobiť požiadavkám zákazníkov.

Každý LED displej môže pracovať niekoľkými spôsobmi

  • Automaticky spôsob animácie, kde sa prepínajú automaticky po skončení jedného sa zobrazí ďalší, po poslednom sa zobrazí prvý (možnosť nastavenia počtu opakovaní pre každý spot zvlášť)
  • Manuálny spôsob, kde sa zobrazuje dokola jeden vybraný spot. Zmeny zobrazovaného spotu sa vykonávajú pokynom z  programu.
  • Celodenný spôsob možnosť nastaviť určitý časový interval pre každý spot.
  • Všetky spoty zobrazované na LED paneli označujeme ako kompozíciu. Program umožňuje pracovať súčasne s viacerými kompozíciami a s viacerými svetelnými panelmi (systém ovládania skupín svetelných panelov).
  • Pri vytváraní spotov je možné využíť grafické a textové efekty.
  • Všetky efekty majú možnosť nastavenia prvoradého a druhoradého pozadia ako farba, obrázok a v textových efektoch
  • Niekoľko línií textu
  • Možnosť vybrať si rôzne druhy tieňovania textu (256 odtieňov)
  • Vyrovnanie textu: naľavo, napravo, na stred, nahor, nadol
  • Možnosť vybrať si ľubovoľný typ a veľkosť písma

Moderná reklama

Tento moderný a interaktívny spôsob reklamy, ktorý využíva LED technológiu začína byť jeden z najpopulárnejších spôsobov reklamy. Grafické LED displeje RGT sú vďaka všestrannosti jeden z najobľúbenejších produktov z našej ponuky. Dynamicky sa meniace správy a obrázky sú skvelým spôsobom ako zaujať zákazníka alebo zvýšiť atraktivitu produktu.

LED technológia

Luminiscenčná dióda alebo svetelná dióda LED (Light-emitting diode) je polovodičová elektronická súčiastka vyžarujúca úzko spektrálne svetlo. Vďaka tejto vlastnosti dokážu LED svietiť rôznymi farbami a vysokou intenzitou. Táto technológia sa začína čoraz častejšie využívať v domácnostiach ale aj v priemysle. Klasické zdroje svetla (žiarovky) nahrádzame oveľa úspornejšími LED svietidlami.

LED panely - ovládanie

Všetky LED panely tejto série sú ovládané cez rozhranie LAN alebo Wi-Fi. Pomocou týchto rozhraní dokážete jednoducho a ľubovoľne často editovať zobrazenie alebo nastavenia. Tento spôsob ovládania využíva vnútornú pamäť LED panela. Obsah , ktorý sa má zobrazovať na LED panely sa pomocou softvéru nainštaluje do LED panela a následne sa prehráva z vlastnej pamäte LED panela. Výhodou je, že LED panel nevyžaduje neustále pripojenie PC a taktiež si uchová nastavenia aj po odpojení od elektrickej energie.

Ďalšou možnosťou je ovládanie LED panelov cez internet pomocou rôznych platforiem. Štandardne sa LED panely ovládajú pomocou PC pripojeného priamo k LED panelu. My vám ponúkame ovládanie cez internet z ľubovolného miesta na svete a nepotrebujete k tomu ani PC. Stačí vám len váš smartfone.

Kvalitné LED EPISTAR

Spoľahlivé zdroje MeanWell

Raster 10 mm

Integrovaná pamäť

Modulárna konštrukcia

Ovládanie cez PC

Robustná konštrukcia

Čas, dátum, teplota

Výborné pozorovacie uhly

Synchronizácia cez NTP

Neviete aký produkt bude pre vás najvhodnejší?

Moje meno je Viliam Šiklóši a práve pre takéto situácie sa nachádzam na telefónom čísle +421 901 717 588, kde Vám poradím okamžite. 

Samozrejme môžete využiť aj elektronickú poštu siklosi@ravafol.sk kde mi môžete zaslať Vašu požiadavku s požiadavkou modelu, rozmerom, miestom montáže a termínom dodania. 

Následne Vám zašleme najlepšiu cenovú ponuku.

Kontaktujte nás

Najnovšie realizácie LED displejov