Fólie na polykarbonáty

Jednoduché a efektné riešenie proti teplu priamo od spoločnosti RAVAFOL, ako profesionálna montážna spoločnosť Global Window Films pre Slovensko.

Fólia, pri ktorej nepotrebujete klimatizáciu!

Protislnečné fólie na polykarbonát sa často používajú na rôzne výrobné haly, kde cez svetlíky prestupuje tepelná energia, ktorá spôsobuje pokles produktivity práce zamestnancov, a nepriaznivo vplýva na strojové vybavenie. Fóliu je možné využiť aj na Vaše prístrešky, svetelné priestupy do podkrovia, letné záhrady a podobne.

Fólie na polykarbonáty aplikované výhradne len z exteriérovej strany Vám odporúčame ako najlepšie riešenie proti teplu s prakticky neobmedzenou montážou na každú plochu.
Nemenej podstatnou vlastnosťou fólií na polykarbonát je lom svetla, kde Vaše oko nebude tak namáhané ako pri priamom priestupe svetla cez číry polykarbonát pri bežnom pohybe, pri práci s počítačom alebo relaxovaní v zimnej záhrade. Tieto fólie Vám prinesú úsporu energie alebo úplné vylúčenie klimatizácií v letných mesiacoch.

Pre koho sú fólie na polykarbonát vhodné?

Exteriérové protislnečné fólie sa používajú všade tam, kde cez polykarbonát prechádza neznesiteľné teplo bez rozdielu užívania nehnuteľnosti.

Prečo protislnečnú fóliu od RAVAFOL-u?

Spoločnosť RAVAFOL, ako profesionálna montážna spoločnosť Global Window Films pre Slovensko, Vám ponúka širokú škálu protislnečných okenných fólií, ktoré nakupuje od priamych výrobcov z USA, čo je tajomstvo výborných cien. Jedným z dôvodov našej kvalitnej práce je montážna skupina, špeciálne vyškolená pre okenné fólie, ktorá prevádza montáže už niekoľko rokov.

Na čo si dať pozor?

Nikdy si nedajte aplikovať fóliu z interiérovej strany. Pre montáž na polykarbonát sú špeciálne fólie ako SOLAR MET WHITE EX, ktoré majú schopnosť „dýchania“ roztiažnosti a tým prispôsobovaniu sa podkladu ako je polykarbonát. Neodborne zvolená fólia alebo aplikácia sa pri najlepšom preukáže popraskaním fólie…

OdtieňPriepust. viditeľ. svetla (%)Zachytenie ÚV žiarenia (%)Reflexia fólie (%)Súhrnný tepelný odraz (%)Záruka (vertikálna montáž/
horiz. montáž)
Šírka/dĺžka balenia (bm)V rolke (m2)
Solar Met White EX 1,22Biela/matná10,099,082,072,05/21,22/5061

Neviete aký produkt bude pre vás najvhodnejší?

Moje meno je Patrícia Ivaničová a práve pre takéto situácie sa nachádzam na telefónom čísle +421 910 769 340, kde Vám poradím okamžite. 

Samozrejme môžete využiť aj elektronickú poštu ivanicova@ravafol.sk kde mi môžete zaslať Vašu požiadavku s požiadavkou modelu, rozmerom, miestom montáže a termínom dodania. 

Následne Vám zašleme najlepšiu cenovú ponuku.

Kontaktujte nás

Najnovšie realizácie fólií na polykarbonát