Svetelné písmená - 3D písmená, 3D logo

Výroba 3D reklamy - 3D svetelné logá a písmo s rôznou materiálovou skladbou a hrúbkou prevedenia. Efektné kazetové písmo pre firemné logá a iné svetelné nápisy podľa vašich predstáv.

3D svetelná reklama

Výroba 3D reklamy, 3D svetelných písmen a logo variácií, podľa predstáv zákazníka. Vyrábame reklamy na mieru, pre každého zákazníka. Snažíme sa splniť aj tie najnáročnejšie požiadavky našich zákazníkov.

3D reklama - spôsob ako sa odlíšiť

Zloženie materiálu pre výrobu 3D reklamy je rôznorodé. Od hliníka, akrylu, PVC a iných materiálov, ktoré sú spracované na profesionálnom ohýbacom stroji. Používame moderné technológie a neustále vyvíjame nové spôsoby a prevedenia pre naše reklamy.

3D reklama dáva vášmu podnikaniu vyšší rozmer. Patrí medzi najpoužívanejšie a najzaujímavejšie reklamné zariadenia. Dôležitosť 3D reklamy sa v porovnaní s klasickými médiami stále zvyšuje. Rovnako stúpa aj podiel 3D reklamy na celkových investíciách do reklamy.

Svetelná reklama (najmä tá atraktívna) formuje celkový imidž firmy alebo prevádzky. Úlohou každej reklamy je informovať ale hlavne prilákať zákazníka. V dnešnej dobe nájdete reklamu na každom kroku. Preto je dôležité, aby bola najpútavejšia tá Vaša!

Svetelné písmená a 3D kazetové písmo

Svetelné 3D písmená sú vyhľadávaným prvkom v reklamnom označení. Technológia výroby umožňuje produkovať písmená rozličných veľkostí od malých označení obchodov a firiem, až po obrovské písmená označujúce veľké obchodné reťazce či nadnárodné spoločnosti. 

Práve široká možnosť prevedenia písmen a znakov zaisťuje tomuto typu reklamy obrovskú popularitu. Medzi najčastejšie prevedenie patria svetelné písmená. Vysvietenie písmen je zaistené tradičnými neónmi alebo v súčasnej dobe stále populárnejšími úspornými LED diódami.

3d svetelné logo

Elektroinštalácia v reklame

Elektroinštalácia svetelnej 3D reklamy – v prevažnej väčšine v našich reklamách používame a pre našich zákazníkov odporúčame kvalitnú LED technológiu. Výhodami sú minimálna spotreba energie a vysoká svietivosť až 2300 lúmenov/m2. Pre porovnanie, 100W žiarovka má svietivosť 1200 lúmenov/m2.

Rozsvietime vaše firemné logo najmodernejšou technológiou (3D svetelná reklama) pre dosiahnutie najlepšieho výsledného efektu a optimálnej energetickej úspory.

Svetelné písmo

Svetelné písmo, logo, samostatný reklamný nápis, môžu byť nesvetelné ale aj podsvietené. K jednoduchému vysvieteniu možno použiť neón, LED pásy a iné.

Chcete niečo viac?

Sme výrobca reklamy s dlhoročnou tradíciou. Vyrábame reklamy na mieru, pre každého zákazníka. Snažíme sa splniť aj tie najnáročnejšie požiadavky našich zákazníkov.

3D písmená

Okrem klasickej tlače sa zaoberáme aj výrobou 3D reklamných log a nápisov. Máme vlastné dielne a skúsený personál, radi vám poradíme s výberom vašej 3D reklamy.

Neviete aký produkt bude pre vás najvhodnejší?

Moje meno je Ľuboš Jombík a práve pre takéto situácie sa nachádzam
na telefónom čísle +421 910 749 893, kde Vám poradím okamžite.

Samozrejme môžete využiť aj elektronickú poštu jombik@ravafol.sk kde mi môžete zaslať Vašu požiadavku s grafikou, rozmerom, miestom montáže a termínom dodania.

Následne Vám zašleme najlepšiu cenovú ponuku.

Kontaktujte nás

Najnovšie realizácie 3D reklamy