Svetelná reklama pre Subway Rakúsko – 3D písmená do interiéru aj exteriéru

Pre spoločnosť Subway v Rakúsku sme vyrábali a montovali reklamný nápis v svetelnom aj nesvetelnom prevedení. Okrem toho sme zabezpečili aj aplikáciu interiérových a exteriérových reklamných polepov.

3D písmená v interiéri

Okrem exteriérovej svetelnej reklamy náš tím zabezpečil inštaláciu reklamy aj vnútri pobočky, konkrétne nesvetelné 3D písmená a reklamné polepy.

3D svetelná reklama

3D reklamu vo forme loga či nápisu vyrábame vždy na mieru podľa požiadaviek zákazníka. Zloženie tohto typu reklamy je rôznorodé – podľa veľkosti, umiestnenia, potrebného výkonu a podobne. Najčastejšie použité materiály sú hliník, akryl, PVC a podobne. Pre účely vytvorenia 3D písmen sa používa tzv. ohýbací stroj.

Dobrú viditeľnosť našich reklám počas dňa aj v noci zabezpečuje použitie kvalitnej LED technológie. Výhodou LED podsvietenia reklám je vysoký výkon a úspora energie.

Sme výrobca reklamy s dlhoročnou tradíciou na európskom trhu. Náš skúsený tím profesionálov zabezpečí všetko od nacenenia a návrhu, cez výrobu, dopravu na miesto a montáž reklamy.

Prezrite si aj ďalšie podobné referencie