Pre predajňu GATE v obchodnom centre Laugaricio v Trenčíne sme realizovali svetelný 3D nápis nad vstupom do predajne. RAVAFOL zabezpečil výrobu, dodanie aj montáž reklamného označenia.

Pri predajniach v nákupných centrách je dôležité, aby bola značka čitateľná už z chodby a fungovala v prostredí s množstvom ďalších výkladov, svetiel a vizuálnych podnetov. 3D svetelný nápis v tomto priestore pomáha jasne označiť vstup do predajne a udržať značku dobre viditeľnú počas celej otváracej doby centra.
Svetelný 3D nápis nad vstupom
Realizácia pozostávala z 3D reklamného loga vyrobeného z kompozitného materiálu s tlačenými prvkami a LED osvetlením. Vďaka priestorovému vyhotoveniu nápis nepôsobí plocho a vo výklade má prirodzenú hĺbku.

Pre podobné retailové prevádzky je 3D reklama praktickým riešením vtedy, keď má označenie fungovať cez deň aj pri večernom režime nákupného centra. LED osvetlenie pritom pomáha držať dobrú čitateľnosť bez zbytočne vysokej spotreby energie.
Súčasť dlhodobej spolupráce
Realizácia v Trenčíne nadväzuje na dlhodobú spoluprácu s klientom. Pri takýchto projektoch je výhodou jednotný prístup k výrobe a montáži: značka si zachová rovnaký vizuálny štandard aj pri ďalších predajniach a zákazník sa s ňou stretáva v rovnakej kvalite naprieč lokalitami.



