Bar 1973 – nápis na fasádu budovy

Nápis na fasádu budovy pre 1973 Apartments&Coffee. Reklama v tomto prevedení dotvorila industriálny štýl komplexu, vďaka čomu je objekt od cesty neprehliadnuteľný.

3D písmená možno bez problémov integrovať do architektonických prvkov fasády budovy. Či už je namontovaný priamo na stenu alebo umiestnený tak, aby dopĺňal dizajn budovy, písmená sa stávajú organickou súčasťou celkovej konštrukcie. Táto integrácia zvyšuje estetickú príťažlivosť a vytvára harmonickú zmes medzi posolstvom značky a prostredím budovy.

Denná a nočná viditeľnosť: 3D písmená môžu byť osvetlené, čo umožňuje viditeľnosť aj v noci. Začlenením LED svetiel alebo iných riešení osvetlenia môžu písmená svietiť jasne, upútať pozornosť a zabezpečiť viditeľnosť 24 hodín denne. Táto 24/7 reklamná prítomnosť maximalizuje expozíciu značky a zaisťuje, že sa správa dostane k širšiemu publiku.

Prestíž a dôveryhodnosť: Použitie 3D písmen na fasádach budov vyžaruje pre propagovanú značku pocit prestíže a dôveryhodnosti. Preukazuje úroveň investícií, pozornosť venovanú detailom a oddanosť kvalite. To môže výrazne zlepšiť imidž a vnímanie značky a vytvoriť dôveru medzi spotrebiteľmi.

Nápis na fasádu budovy – galéria

Prezrite si aj ďalšie podobné referencie