Exteriérová reklama pre predajňu CERVA

Výroba a montáž exteriérovej reklamy vo forme bannerového reklamného boxu a obojstranného reklamného boxu, tzv. výstrče pre predajňu pracovných odevov Cerva vo Zvolene.

Čím sa líši exteriérová reklama od interiérovej?

Pri umiestnení akéhokoľvek formátu reklamy do exteriéru je potrebné brať do úvahy niekoľko faktorov – v prvom rade poveternostné podmienky, polohu, veľkosť reklamy, podkladový materiál a mnoho ďalších. Vo všeobecnosti sa pri exteriérových reklamách kladie dôraz na použitie materiálov a kotvenia, ktoré sú odolné voči náročným poveternostným podmienkam (dážď, vietor, sneh), ale dôležitá je aj odolnosť voči UV žiareniu – použitie materiálov, ktoré vplyvom slnečného žiarenia nepraskajú, neblednú alebo nemenia tvar. Rozdiel je samozrejme aj v použití elektroinštalácie pre exteriér a pre interiér.

Exteriérová reklama môže mať množstvo formátov, rozmerov a prevedení – klasické reklamné boxy, 3D svetelná reklama, reklamné výstrče, totemy, pylóny, brány, bannery, polepy a mnoho ďalších. Podľa individuálnych potrieb každej firmy vždy spoločne navrhujeme a vyberáme taký formát reklamy, ktorý splní svoj účel – priviesť zákazníka a upevniť povedomie o firme či značke.

Prezrite si aj ďalšie podobné referencie