Megaboard pre spoločnosť Eunica

Megaboardy predstavujú reklamný formát veľkých rozmerov – najčastejšie 16x9m, no rozmery sa môžu líšiť. Tieto konkrétne megaboardy pre spoločnosť Eunica, umiestnené na frekventovaných ťahoch majú rozmer až 20x40m. Vďala vysokokvalitnej tlači a profesionálnej inštalácií skúseným montážnym tímom pre nás nie sú prekážkou ani reklamné médiá týchto rozmerov.

megaboard Eunica

Megaboard – umiestnenie a osvetlenie

Vďaka svojmu veľkému formátu sú megaboardy umiestňované v blízkosti frekventovaných ťahov, diaľnic, ale napríklad aj v metropolách a veľkých mestách. Formát doplnený primeraným osvetlením je dobre viditeľný z veľkej vzdialenosti. Je vhodný pre celoplošné kampane, napríklad pri uvádzaní nových produktov na trh.

Megaboardy, často označované ako veľkoplošné billboardy, sú neuveriteľne efektívnou formou outdoorového marketingu vďaka svojej schopnosti upútať pozornosť a zanechať trvalý dojem v povedomí zákazníkov.

Tu je niekoľko kľúčových dôvodov, prečo sú megaboardy takým účinným nástrojom vo svete vonkajšej reklamy

Vysoká viditeľnosť: Megaboardy sú strategicky umiestnené na najlepších miestach s vysokou návštevnosťou chodcov alebo vozidiel. Ich samotná veľkosť a často pôsobivý dizajn zaisťujú, že ich prakticky nie je možné prehliadnuť, čím zaisťujú, že komunikácia zasiahne široké publikum.

Okamžité rozpoznanie značky: Na megaboardoch sa často komunikujú vizuálne silné kreatívy, ktoré upútajú na prvý pohľad. Potenciálny zákazník tak jednoducho rozozná značku.

Zrozumiteľnosť správy: Vďaka veľkému priestoru umožňujú firmám sprostredkovať stručné a presvedčivé správy. Táto jednoduchosť je kľúčová vo svete plnom rušivých vplyvov a zabezpečuje, že vaša reklama bude ľahko pochopená. Treba myslieť aj na to, že napríklad pri umiestnení pri diaľniciach je čas na navnímanie reklamy obmedzený dobou prejazdu.

Široký dosah: Majú potenciál osloviť rôznorodé a široké publikum. Táto široká expozícia môže pomôcť podnikom zamerať sa na rôzne demografické skupiny a vytvoriť široké povedomie o značke.

Reklama 24 hodín denne, 7 dní v týždni: Na rozdiel od iných foriem reklamy, ktoré môžu byť časovo obmedzené, je tento formát vystavený 24 hodín denne, 7 dní v týždni, čo zaisťuje nepretržité vystavenie potenciálnym zákazníkom.

Flexibilita: Možno ich použiť na rôzne marketingové účely, od uvedenia produktov na trh až po kampane na zvyšovanie povedomia o značke. Vďaka svojej všestrannosti sú vhodné pre širokú škálu priemyselných odvetví.

Na záver, megaboardy ponúkajú impozantnú a všestrannú platformu pre outdoorový marketing. Keď sú strategicky navrhnuté a rozmiestnené, majú potenciál výrazne ovplyvniť rozpoznanie značky, zapojenie zákazníkov a v konečnom dôsledku aj obchodný úspech.

Aké ďalšie formáty pre vás vieme vyrobiť aj namontovať? Prezrite si širokú ponuku printových médií alebo sa informujte priamo u nášho profesionálneho tímu.

Prezrite si aj ďalšie podobné referencie