OBI

Výroba a montáž exteriérovej reklamy – 3D logo firmy OBI

Montáž svetelnej reklamy na strechu budovy prebiehala postupne po častiach – pomocou žeriavu. Najprv bola umiestnená na strechu nosná konštrukcia a následne jednotlivé časti svetelnej reklamy. Jedná sa o 3D svetelné písmená umiestnené na podkladovej konštrukcii obloženej kompozitnými doskami.

Výroba a montáž reklamného nápisu s LED osvetlením na fasádu budovy

Dominantou predajní OBI je výrazná svetelná reklama – logo firmy umiestnené nad vchodom do prevádzky. Okrem svetelnej reklamy nad vchody do prevádzky, býva reklama umiestnená aj na inej časti fasády budov prevádzok – vo forme 3D svetelného nadpisu, respektíve 3D loga spoločnosti.

Svetelné písmená môžu byť vyrobené z banneru alebo z plexiskla (frontálna časť) – podľa umiestnenia, poveternostných podmienok a rozmerov reklamy.

Svetelné 3D nápisy – logo firmy, označenie prevádzky

Svetelné 3D logo firmy je jedným z najpoužívanejších formátov svetelnej reklamy, či už sa jedná veľkoformátové reklamy, označenia obchodných domov alebo menšie nápisy v interiéroch obchodných centier. Zloženie takéhoto typu reklamy je rôznorodé – používa sa hliník, akryl, PVC či iné materiály, ktoré sú ďalej spracovávané pomocou ohýbacieho stroja.

Osvetlenie v reklamách a elektroinštalácia

LED osvetlenie reklám pre obchodné prevádzky alebo predajne býva často vybavená časovým spínačom alebo súmrakovým spínačom. Vďaka súmrakovému spínaču je reklama automaticky zapnutá alebo vypnutá v závislosti na intenzite denného svetla (tj. počas dňa reklama nesvieti, akonáhle sa však začne stmievať, reklama sa automaticky zapne. Ráno po východe slnka, pri dostatočnom dennom svetle sa reklama opäť vypne).

Využitím kvalitnej LED technológie v svetelnej reklame (či už sa jedná o svetelné logo firmy, svetelný reklamný box, výstrče, alebo iné typy reklamy) prispievame k dlhšej životnosti reklamy a tiež k lepšiemu vzhľadu reklamy. Takýto typ osvetlenia má vysokú svietivosť, ale v pomere k svietivosti majú použité LEDky menšiu spotrebu.

Prezrite si aj ďalšie podobné referencie