Odlehčovací služba CZ – 3D reklama na fasádu

3D reklama na fasádu pre Odlehčovací službu v Hradci Králové. Jednoduchá ale dizajnová svetelná reklama umiestnená na budove Odlehčovací služby z oboch strán.

3D reklama na fasádu – prečo práve tento typ svetelnej reklamy?

Pokiaľ ide o reklamu, upútanie pozornosti vašej cieľovej skupiny je kľúčové. V snahe vytvoriť nezabudnuteľné asociácie so značkou sa 3D reklama na fasádu ukázala ako silné a podmanivé riešenie. Spojením pôvabu trojrozmerného dizajnu s očarujúcimi účinkami svetla ponúka táto forma reklamy celý rad presvedčivých dôvodov, prečo si ju vybrať ako prostriedok na propagáciu svojej značky.

3D svetelná reklama na fasádach je v prvom rade vizuálne nápadná a priťahuje pozornosť. Trojrozmerný aspekt dodáva logu alebo odkazu vašej značky hĺbku a rozmer, vďaka čomu sa odlišuje od plochých tradičných nápisov. Po osvetlení sa tieto 3D svetelné inštalácie stanú ešte pútavejšími, pretože upútajú pozornosť svojím dynamickým a živým vzhľadom.

3D svetelná reklama navyše umožňuje kreativitu a prispôsobenie. Či už pre vás vyrobíme jednoduchý nápis alebo zakomponujeme do reklamy logo či znak, s 3D reklamou rozhodne neurobíte krok vedľa.

Prezrite si aj ďalšie podobné referencie