Reklama do exteriéru a interiéru pre Sofos

Svetelná reklama do exteriéru a interiérová reklama pre spoločnosť Sofos v Bratislave. Jednou z najčastejšie používaných foriem 3D svetelnej reklamy je práve reklama vo forme svetelného loga spoločnosti. Vďaka precíznej a kvalitnej výrobe je zachovaný font, farebnosť aj grafické prvky loga spoločnosti, čo okrem iného prispieva ku komunikačnej konzistencii firmy.

Okrem dizajnových požiadaviek, sú na exteriérovú reklamu kladené aj vysoké nároky, čo sa týka odolnosti, údržby a trvácnosti. Pri návrhu a výrobe takejto reklamy sa vždy berú do úvahy všetky faktory, ktoré môžu ovplyvniť trvácnosť reklamy – ako napríklad umiestnenie a poveternostné podmienky v danej lokalite. Podľa toho sú vybrané materiály, typ konštrukcie a ukotvenia reklamy tak, aby reklama spĺňala aj tie najnáročnejšie požiadavky.

Svetelná reklama do exteriéru – 3D nápis

Výrazný a pútavý formát reklamy umiestnený na fasáde budovy – 3D svetelný nápis. Pre spoločnosť Sofos sme zabezpečili aj výrobu a montáž interiérovej reklamy. Reklama v interiéri má okrem dekoratívnej funkcie napríklad aj informatívnu alebo navigačnú funkciu. Používa sa často napríklad na recepciách či v zasadačkách, a to v svetelnej aj nesvetelnej forme. Doplnená môže byť napríklad reklamnými polepmi, ktoré obsahujú grafiku alebo jednoduchou mliečnou fóliou s logom spoločnosti.

V kombinácií s ostatnými reklamnými prvkami umocňuje interiérová reklama dojem z firmy a to nielen z hľadiska image, ale aj čo sa týka serióznosti a solventnosti.

Či už sa jedná o interiérovú reklamu alebo je to reklama do exteriéru, vďaka našim dlhoročným skúsenostiam sa môžete spoľahnúť na to, že s finálnym výsledkom budete vždy spokojní.

Prezrite si aj ďalšie podobné referencie