Reklama pre sieť obchodov Sinsay

Reklama do exteriéru a interiérové reklamné prvky pre sieť predajní s oblečením a doplnkami Sinsay. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam a spolupráci s úspešnými retailovými reťazcami po celej Európe disponujeme kvalitnými technológiami, materiálmi aj znalosťami pre výrobu vysoko kvalitnej reklamy, ktorá splní aj tie najnáročnejšie požiadavky.

3D reklamné nápisy vo všetkých veľkostiach a formách sa stávajú čoraz obľúbenejšou formou reklamy do exteriéru aj interiéru. Precízne prevedenie a výrazný dizajn dotvárajú image akejkoľvek značky a prispievajú ku konzistentnosti celkovej vizuálnej komunikácie.

Reklama pre sieť obchodov Sinsay – označenia v interiéri a polepy

Už niekoľko rokov sa zaoberáme návrhom, výrobou a montážou reklamného vybavenia pre siete obchodov a obchodné reťazce po celej Európe. Vďaka vyladeným výrobným procesom a používaným technológiám dodávame všetko potrebné rýchlo a vo vysokej kvalite.

Každá reklama pre sieť obchodov je vyrábaná v súlade s presnými požiadavkami klienta na dizajn a prevedenie – reklamné prvky sú väčšinou používané v rovnakom štýle pre všetky pobočky. Či už zákazník disponuje presným dizajn manuálom alebo je potrebné vytvoriť návrh – náš profesionálny tím sa postará o všetko.

Reklamné polepy sú často používaným doplnkom svetelnej reklamy. Slúžia nielen na estetické dotvorenie či vizuálne oddelenie priestoru, ale je možné ich použiť aj ako komunikačný prostriedok. Vďaka vysoko kvalitnej tlači na reklamné fólie vyniknú sýte farby a výrazné prvky. Ako bolo spomínané polepy môžu mať okrem dekoratívneho účelu aj účel informatívny – na fóliu je možné vytlačiť takmer čokoľvek – logo, stručné informácie a iné grafické prvky – podľa potrieb a požiadaviek zákazníka.

Pre retailové reťazce zabezpečujeme kompletné reklamné vybavenie – od návrhu cez výrobu a montáž naším profesionálnym montážnym tímom. Disponujeme potrebnou technikou pre montáž v akomkoľvek prostredí.

Prezrite si aj ďalšie podobné referencie