Reklamný pylón pre retail park City Market, 2023

Reklamný pylón pre retail park City Market – všetko od výroby, dopravy až po profesionálnu montáž. Sieť retail parkov City Market sa nachádza po celom Slovensku, v Českej republike, Poľsku aj v Maďarsku a ponúka pre svojich návštevníkov skvelú dostupnosť obľúbených obchodov.

Reklamný pylón s reklamnými boxami

Tento typ svetelnej reklamy – pylón so svetelnými boxami – je obľúbeným formátom pre retail parky a shopping centrá, kde je potrebné umiestniť označenie viacerých prevádzok, resp. značiek. Reklamné boxy bývajú väčšinou umiestnené na pylón z dvoch alebo viacerých strán, čím sú dobre viditeľné pre zákazníkov prichádzajúcich z ktorejkoľvek strany.

Retail parky a nákupné centrá našli dômyselné spôsoby, ako využiť potenciál reklamných pylónov, ktoré nielen upútajú okoloidúcich, ale aj posilnia branding prítomných značiek.

V modernom maloobchodnom prostredí, kde je silná konkurencia, sa každá značka snaží pritiahnuť potenciálneho zákazníka práve do svojej pobočky. Reklamné pylóny so svetelnými boxami sú spravidla umiestnené a konštruované tak, aby boli dobre viditeľné z veľkej diaľky a z viacerých svetových strán. Väčšina retail parkov preferuje reklamné pylóny so sveteľnými boxami, ktoré sú dobre viditeľné aj v noci alebo v podvečerných hodinách.

Reklamné svetelné boxy sa používajú ako samostatné reklamné prvky alebo ako súčasť konštrukcií, reklamných pylónov či totemov. Bannerové reklamné boxy dobre odolávajú aj nepriaznivým poveternostným podmienkam. Zároveň ponúkajú výhodu aj v pomerne bezproblémovej výmene, v prípade že dôjde k zmene nájomníka v retail parku.

3D reklamný nápis na strechu

Celkový image retail parkov dotvára aj 3D svetelná reklama umiestnená na strechách budov. 3D reklamné nápisy sú často umiestňované na fasádu alebo na strechu. Vďaka kvalite použitých materiálov majú vysokú trvácnosť a odolnosť či už voči poveternostným vplyvom alebo nečistotám z okolia. Pri výrobe takejto reklamy si zakladáme na precíznom výbere použitých materiálov tak, aby boli splnené všetky požiadavky zákazníka. Odolnosť voči UV žiareniu je kritickým faktorom pri zachovaní vizuálnej príťažlivosti exteriérovej reklamy či už na reklamný pylón alebo samostatne.

Reklamné polepy fasády

Dizajnové reklamné polepy na fasádu City Market, ktoré dotvárajú celkový image retail parku.

Za dlhé roky pôsobenia na európskom trhu sme sa podieľali na návrhu, výrobe a montáži reklám pre stovky retail parkov menších i väčších rozmerov. Vďaka nadobudnutým skúsenostiam vieme nájsť riešenie, ktoré uspokojí nielen dizajnové, ale aj technické a konštrukčné požiadavky zákazníka. V oblasti retail reklamy sa zameriavame na interiérovú aj exteriérovú reklamu – tlačoviny, polepy, 3D reklama, reklamný pylón s boxami, samostatné svetelné boxy, LED displeje a mnoho ďalšieho.

Prezrite si aj ďalšie podobné referencie