VOLVO – výroba 3D reklamy, polepy, reklamná stena, vstupný portál

Kompletné reklamné vybavenie pre showroom Volvo v Bratislave na Rožňavskej ulici. Výroba 3D reklamy, montáž na fasádu, výmena polepov na budove a výroba a montáž vstupného portálu do showroomu.

Výroba 3D reklamy

Každá reklama je jedinečná a špecifická podľa konkrétnych parametrov a požiadaviek. Výroba 3D reklamy v Ravafole začína prijatím podkladov a požiadaviek od zákazníka. Grafici a konštruktéri spracujú reklamu do potrebnej vizuálnej a technickej podoby. Následne sú podklady odovzdané do výroby, kde už v závislosti na konkrétnej reklame začína proces spracovania surových materiálov.

Samozrejmosťou je aj doprava reklamy na určené miesto a montáž. V závislosti na náročnosti a rozsahu montáže sa zabezpečí potrebná technika. Svetelnú reklamu najčastejšie umiestňujeme na fasády a strechy nehnuteľností.

Reklamná stena s logom, polepy a vstupný portál

Do interiéru bola vyrobená podsvietená reklamná stena s logom spoločnosti. Vstup do showroomu dotvára elegantný podsvietený vstupný portál. Staré okenné polepy boli odstránené a vymenené za nové mliečne polepy a modrými fóliami pod logom.

Prezrite si aj ďalšie podobné referencie