CARAVAN METROPOL CZ

Svetelná reklama – exteriér

Výroba a montáž rozličných typov svetelnej a nesvetelnej reklamy pre Caravan Metropol v Českej republike. Do exteriéru sme vyrobili a namontovali niekoľko svetelných reklamných boxov. Vzhľadom na rozmer a umiestnenie boxov sme zvolili bannerové prevedenie – tento typ svetelného boxu je vhodný pre väčšie rozmery a dobre vydrží aj náročnejšie poveternostné podmienky.

Na budovu bol umiestnený 3D svetelný reklamný nápis – efektívny a dobre viditeľný spôsob označenia firmy svetelnou reklamou. Výhodou 3D svetelných nadpisov je ich dobrá viditeľnosť počas denného svetla aj v noci. Vzhľadom na použitú kvalitnú LED technológiu sa jedná o úsporné riešenie svetelnej reklamy.

Vstup do prevádzky bol označený reklamnou bránou so svetelným logom firmy. Reklamná brána alebo portál je často využívaný spôsob označenia vstupu do obchodu alebo prevádzky. Pozostáva zo samonosnej konštrukcie opláštenej kompozitným materiálom, pričom v hornej časti býva umiestnené logo spoločnosti. Reklamný portál vyrábame v svetelnom aj nesvetelnom prevedení.

Svetelná reklama – interiér

V interiéri bolo umiestnených niekoľko typov reklamného zariadenia – 3D logo firmy, dekoračné prvky a rôzne nesvetelné reklamné nápisy. V priestoroch prevádzky boli umiestnené dekoračné reklamné prvky – podsvietené ikony v rôznych tvaroch – hory, karavan, stan a pod. Ďalej sa tu nachádza nesvetelná reklama vo forme reklamných nápisov, ktorá označuje jednotlivé značky obytných vozidiel.

Svetelná reklama – všetko od návrhu a výroby až po dovoz a montáž…

Výroba, dovoz reklamy na miesto aj montáž prebiehala v našej réžií. Výrobou reklamy sa zaoberáme už viac než 20 rokov. Či už sa jedná o štandardné a často používané typy reklamných zariadení alebo o špecifické riešenia na mieru, náš profesionálny tím si poradí so všetkým. Prekážkou pre nás nie je ani umiestnenie reklamy – či už sa jedná o boxy na fasádu, reklamné písmená na strechu výškových budov alebo iné špecifické umiestnenia – vždy nájdeme optimálne riešenie a cestu, s dôrazom na spokojnosť našich zákazníkov.

Reklama v akomkoľvek formáte, či už svetelná reklama alebo rôzne riešenie bez podsvietenia – našou špecialitou sú nielen svetelné boxy a reklamné 3D nápisy, ale aj reklamné výstrče, LED panely, či lekárenské kríže. Samozrejmosťou je v prípade potreby aj servis reklamy.

Montáž svetelnej reklamy zabezpečujeme v rámci celej Európy – montážne skupiny operujú primárne na Slovensku a v Českej republike, ale napríklad aj v Rakúsku, Maďarsku, Švajčiarsku atď. – podľa potrieb a požiadaviek našich klientov.

Svetelná reklama je špecifický neštandardný produkt, ktorý vyrábame vždy na mieru a podľa požiadaviek. Cenovú kalkuláciu vypracujeme vždy na základe konkrétneho typu a umiestnenia svetelnej reklamy. V prípade, že neviete, ktorý typ reklamy je pre vás najvhodnejší, profesionálne a odborne vyberieme to najlepšie riešenie.

Prezrite si aj ďalšie podobné referencie