Označenie na fasádu pre Obecný úrad Horné Hámre

Označenie na fasádu pre Obecný úrad Horné Hámre vo forme 3D svetelného nápisu a svetelného boxu v dizajne obecného erbu.

3D svetelná reklama môže mať veľa prevedení a podôb. V tomto prípade sa nenachádza osvetlenie priamo v písmenách ako napríklad pri tejto reklame pre spoločnosť Subway. 3D písmená „obecný úrad“ sú podsvietené a obecný erb je vyrobený ako svetelný box s LED technológiou vo vnútri.

Označenie na fasádu – Kultúrny dom a Hostinec

Ďalej bola na budovu umiestnená svetelná reklama vo forme 3D podsvietených nápisov „Kultúrny dom“ a „Hostinec“. Ako už názov vypovedá, opäť sa jednalo o prevedenie 3D písmen s podsvietením, ktoré pôsobí decentne a zároveň plní informačný charakter takejto reklamy.

Nápisy na budove sú v jednotnom dizajne a štýle a slúžia nielen k jasnému označeniu budovy, ale aj k dotvoreniu celkového vzhľadu úradu. Zároveň takéto označenie na fasádu občanom zjednodušuje orientáciu.

Svetelné reklamy bývajú často doplnené napríklad o súmrakový spínač – vďaka tomu sa reklama alebo nápis rozsvieti až v momente, keď denné svetlo ubúda (svetelný senzor monitoruje intenzitu svetla). Naopak cez deň môže byť osvietenie nápisu vypnuté. V takomto prípade je dôležité dbať aj na správne umiestnenie súmrakového spínača, aby dokázal po celý čas bez problémov zachytávať intenzitu svetla.

Podľa preferencií je taktiež možné použiť časový spínač, na ktorom sa presne nastaví čas zapnutia a vypnutia osvetlenia.

Prezrite si aj ďalšie podobné referencie