LED svetelná reklama pre SIKO – Bratislava, Bory

LED svetelná reklama pre pobočku SIKO Bratislava Bory. LED svetelné reklamné boxy sú obľúbenou formou vonkajšej reklamy, ktorú možno vidieť na mnohých budovách – obchody, predajne, priemyselné haly a podobne. Tieto boxy využívajú kombináciu bannera s potlačou a LED podsvietenia, vďaka čomu je na ne možné umiestniť takmer čokoľvek – logá, nápisy, grafiky či obrázky.

Jednou z kľúčových výhod reklamných boxov je ich schopnosť upútať pozornosť. Sú ľahko viditeľné z diaľky, čo prináša efektívny spôsob, ako upútať pozornosť ľudí na firmu alebo produkt. Ďalšou výhodou tohto reklamného formátu je trvácnosť. Vďaka použitým materiálom a technológiám je vydrží exteriérová reklama roky, bez nutnosti zásahu (podľa konkrétneho typu a umiestnenia).

Interiér – LED svetelná reklama vo forme malého boxu

Pre zjednodušenie orientácie bola menšia LED svetelná reklama umiestnená aj do interiéru – vo forme malého svetelného boxu. Interiérová svetelná reklama je pútavá, trvácna a zároveň nenáročná na údržbu. Po montáži vyžaduje minimálnu starostlivosť a vďaka kvalite použitých materiálov a práce nie sú nutné časté opravy a výmeny komponentov. Široká ponuka materiálov ponúka rôzne alternatívy reklám v rôznych cenových hladinách.

Zaoblená LED svetelná reklama

Atypické tvary a špecifické požiadavky na formát reklamy pre nás nikdy neboli prekážkou. Decentne tvarovaný reklamný box sa dokonale prispôsobí fasáde budovy a nijak nenarušuje celkový estetický dojem.

Prezrite si aj ďalšie podobné referencie