Veľkoformátová tlač – banner HOPI

Výroba a montáž reklamného banneru na logistické centrum HOPI v Maduniciach. Táto forma veľkoplošnej reklamy je často používaná na fasádach budov s veľkými nevyužitými plochami, ako napríklad logistické centrá, sklady alebo iné halové priestory.

Veľkoformátová tlač do exteriéru musí často odolať náročným poveternostným podmienkam, UV žiareniu aj nečistotám v ovzduší. V RAVAFOLe kladie dôraz na použitie kvalitných a odolných materiálov a technológií, ktoré zabezpečia, že vaša reklama v akomkoľvek formáte bude vysoko estetická, trvácna a odolná.

Veľkoformátová tlač od Ravafolu

Už viac ako 15 rokov poskytujeme služby veľkoformátovej tlače firmám po celej Európe. Sme hrdí na naše moderné technológie, profesionálny tím grafikov a tlačiarov, rýchlosť dodania a v neposlednom rade aj na výhodnú cenu našej tlače.

Okrem návrhu, tlače a montáže bannerov na stenu alebo wallboardov v našej ponuke nájdete možnosť veľkoformátovej tlače akýchkoľvek rozmerov – billboardy, bigboardy, megaboardy, ale tiež city lighty, polepy automobilov či rôzne reklamné prvky pre retail. Tlačíme na PVC plachty, papier, textílie, doskový materiál – vždy podľa požiadaviek a potrieb zákazníka.

Prezrite si aj ďalšie podobné referencie