DM drogéria

Pre spoločnosť DM zabezpečujeme kompletné vybavenie svetelnou aj nesvetelnou reklamou – či už sa jedná o svetelné boxy – bannerové alebo s plexisklom, reklamné výstrče, 3D svetelné nápisy a logá, nesvetelná reklama, reklamná tlač – reklamné polepy, plagáty a ďalšie.

Svetelná reklama – boxy s LED osvetlením

Podľa umiestnenia a veľkosti predmetnej reklamy sme pre pobočky spoločnosti DM drogérie vyrábali a montovali rozličné typy reklamných boxov – či už sa jednalo o rozmerné bannerové svetelné boxy na fasádu alebo reklamné boxy umiestnené na strechách a pylónoch. Reklamné boxy sú dobre viditeľné cez deň aj v noci, obvyklé umiestnenie je na fasáde budovy, nad vchodom do prevádzky.

Reklamné svetelné výstrče – obojstranný reklamný box

Často používaným typom svetelnej reklamy do exteriéru sú aj reklamné výstrče – obojstranné svetelné boxy s logom firmy. Podľa dizajnu, účelu a umiestnenia sú to buď reklamné boxi s plexisklom alebo s bannerom na frontálnej časti. Kotvené do fasády sú buď priamo s využitím rôznych typov konštrukcie – z boku alebo na vrchnej strane boxu. Takto umiestnená reklama je dobre viditeľná pre zákazníka prichádzajúceho z bočnej strany predajne, a to z oboch strán.

Reklamné 3D nápisy a logá

Výrazným a estetickým prvkom sú aj 3D svetelné alebo nesvetelné logá v rôznych dizajnoch – či už sa jedná o nesvetelné logo z kompozitného materiálu, svetelné 3D písmená s LED osvetlením alebo logá na doskovom podklade či hliníkovej konštrukcii. Tento typ reklamy je vhodný do interiéru aj do exteriéru.

Interiérová reklama, reklamná tlač

Pre retailové prevádzky dokážeme zabezpečiť kompletné reklamné vybavenie. Väčšinou sa jedná o reklamné polepy výkladov a iných častí prevádzok – napr. reklamné polepy umiestnené na pultoch vo forme firemného loga alebo rôznych dekoračných polepov.

Zabezpečujeme aj reklamné nápisy vo forme 3D LED reklamy, reklamné vlajky, vstupné brány a portály alebo reklamné a akciové plagáty.

Jednotný dizajn prevádzok a zladené reklamné prvky dodávajú každej pobočke a prevádzke vysoko profesionálny image.

Prezrite si aj ďalšie podobné referencie